Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselnétek ha barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek ha barátnőd 1hét járás után szólna hogy "menj el fogorvoshoz mert nem tetszik a fogad"?

Figyelt kérdés
Lány mondja a fiúnak?? 20évesek
2012. jan. 24. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a fiú rászólhat, hogy hogy néz ki? Naná, főleg ha nem is az öltözködéséről, hanem a fogáról van szó! Basszus, képzelem milyen gusztustalan srác lehet.
2012. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha rosszak, akkor megértem. Ha csak kicsit furán áll, de teljesen egészséges, akkor nem. Valószínűleg azt mondanám, hogy oké, de akkor adjál rá pénzt is (nem vagyok gazdag).
2012. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ mi nem tetszik benne? Csálé vagy rossz?

Ha csálé, akkor elküldeném a fenébe, mert így ismert meg, nincs joga utána a külsőmet kritizálni. Ha rosszak, akkor megfogadnám a tanácsát, mert az a saját egészségem érdeke is, meg ugye az igényesség.

2012. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jukasak ráadásul elől a metsző fogak.
2012. jan. 24. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor finoman kérdezz rá, hogy mikor szándékozik fogorvoshoz menni, mert így elveszítheti a fogait. Próbáld meg úgy beállítani, hogy ne azt érezze, hogy nagyon csúnya, hanem hogy az ő érdeke.


28/n

2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LYukasak.. istenem -.-"
2012. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen lyukasak, bocsáss meg -.-"
2012. jan. 24. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a fogorvos kérdés elég nehéz.

ahhoz, hogy ne legyenek lukas fogak, ahhoz nem kell pénz, mert a társadalombiztosító állja a költségeket. Ha rendezetlen, ahhoz is valamennyit áll a biztosító. Ahhoz, hogy gondozott legyen, csak fogrém és kefe kell. Kérdés, hogy melyik eset áll fent. Az jó, hogy szólt, mert az nem azt jelenti, hogy dobni akar. Kérdés, hogy hogyan szólt.

Lehet segítőkész, és lehet goromba. Nem mindegy.

A srácnak meg meg kell tenni mindent a szájhigiéniája és egészsége érdekében.

2012. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha nekem mondaná ezt a lány,én nem akadnék ki, egy jót nevetnék az egészen!:D De komolyan, annak tudnám be,h jót akar nekem,h fontos Neki,h jól nézzek ki...stb. Persze azért elsőre lehet kicsit mérgeskednék,h nem jó neki úgy ahogy van, meg lehet visszavágnék valamivel amiben meg neki kéne változtatnia,de csak úgy viccesen...rugalmas vagyok,megpróbálnám poénra venni,szal ha igazán szeretem a lányt,ak. nem csinálnék nagy ügyet belőle,max egy kicsit megsértődnék...
2012. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!