Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvilágosítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felvilágosítsam az exem jelenlegi élettársát vagy hagyjam, hogy maga jöjjön rá a maga kárán, hogy milyen ember a párja?

Figyelt kérdés

Nem agresszív, nem iszákos csak egyszerűen egy sz*r alak, aki elfelejt megemlíteni néhány apróságot (hitelek, gyerekek) és mániákus hazudozó. Anno nekem senki nem mondta el, mikor meg szakítottunk akkor dícsértek, hogy jól tettem és sajnálkoztak, hogy miért tartott annyi ideig, hogy kiismerjem... Talán ha szóltak volna akkor minden jobban alakul.

Most egy ismerősöm mutatta, hogy az új barátnő lelkesen áradozik, hogy első babájukat várják és hamarosan összeházasodnak.

Nem tudom, mi lenne jó, szólni vagy hallgatni. Ha szólok, akkor hogyan kellene felvenni a kapcsolatot a barátnővel, akit nem is ismerek?


2014. júl. 29. 15:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én annak idején pont így jártam. Mondták h sz@r alak hagyjam ott. Nem hittem el annyira jól megjátszotta magát...

2 milliós tartozásom lett miatta azóta is nyögöm


Hiába szólnál neki sajna nem hinné el. Tipikus női felfogás " majd mellettem megváltozik"...

Véletlenül nem sándor miklós?

(Valaki belekötne igen direkt írtam kis betűvel egy ilyen roh@dék nevét)

2014. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok az egyik anyuka, két közös gyerkőc van.


Lehet, hogy hihetetlen de tényleg másként alakult volna minden, ha tudom, hogy pl. van már 3 gyermeke, hogy a hitel amit felvettem nem a diákhitelének az előtörlesztése, hanem az egyik ex által követelt 10 havi gyerektartásra kell és sajnos még sok más hasonló apróság kimaradt.


A gyerekeket nem viszi láthatásra, a gyerektartást is csak azért kapjuk, mert tiltják a fizujából. Jelenleg több mint fél éve nem fizeti a megítélt lakáshasználati díjat sem (havi 30000Ft), azt mondta, még kell egy kis idő, hogy megoldja az anyagi problémáit.


Ha tényleg szereti, akkor gondolom már amúgy is elmondott neki mindent és nem okoznék neki meglepetést. Mondjuk akkor nem hiszem, hogy ódákat zengene arról, hogy a párja milyen remek apa lesz.

2014. júl. 29. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!