Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiú/férfi a jobb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiú/férfi a jobb pasi ez alapján?

Figyelt kérdés

Blogot írok, és kell bele egy amolyan "rossz-jópasi" karakter, és kétféle elképzelés alakult ki bennem, de nem tudom, melyik lenne a megfelelő. Személyiségük még nincs teljesen kidolgozva, de néhány dolgot írok arról is. Olyan karaktert akarok beletenni, aki azért nem hagy hidegen, vonzónak kell lennie. Tehát, a kérdés adott: Melyik jönne be nektek jobban?

1. Nagyon magas (190+), nagyon izmos, kreolbőrű, fekete rövid zselézett hajú, pici sötétbarna szemű, kicsit kerekebb arcú, borostás, hófehér fogú, hátán és kezein tetoválások díszelegnek. Személyiségét tekintve egy agresszív, mégis ha nőről van szó, akkor odaadó ember. Indulatos, picikét hirtelen haragú, nagyon temperamentumos, érzelmeit könnyen kimutatja, nagyon szenvedélyes, néha makacs.

2. Magas (185+), egy fokkal fehérebb bőrű, olyan "beletúrható" sötétbarna hajú, nagy sötétkék szemei vannak, széles mosolya és borostája. Hosszúkásabb az arca, és jobban kirajzolódik a járomcsontja is (egyszóval karakteresebb). Testét tekintve vékony, szálkásan izmos. Titokzatos személyiség, megtévesztő, okos, néha szélsőséges, független, érzelemmentesnek tűnhet, de meg kell őt ismerni.


2014. júl. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban néz ki. Leírás alapján nem lehet eldönteni, ezt miért ilyen nehéz megérteni???
2014. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a 2.

ha létezik, írhat nekem :D

érdekelne a blogod, majd írd meg ha elkezdted :)

2014. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a kettes. Ismertem mindkét karakterhez hasonlót az életben, a ketteske átlagos, talán el is mész mellette az utcán - amíg rád nem néz. Ha érdekled, és akar valamit, olyan hullámokat kelt, hogy nincs nő, aki ne vetné rá magát.:)
2014. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a nőknek az a jobb pasi, amelyiknek helyesebb az arca...
2014. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komolyan a 2es? :O Ajha. Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 29. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Első!
2014. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!