Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szedjem le teljesen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjem le teljesen, vagy maradhat így?

Figyelt kérdés
Első együttlétem lesz egy lánnyal, és gondoltam leborotválom a nemi szerv körüli részt. Csak közben kiderült, hogy nem bírja a bőröm, ezért inkább ollóval alig érzékelhetőre vágtam. Szerintetek maradhat így, vagy szedjem le teljesen? Most olyan mintha nagyon meglenne ritkítva, és 1 milliméteres lenne. Sok helyen olvastam olyat, hogy nem mindenki szereti, ha teljesen csupasz. Akkor most ez így pont jó?

2014. júl. 30. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz az.
2014. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem gáz, hogy nem teljesen csupasz?
2014. júl. 30. 00:21
 3/10 anonim válasza:
2014. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én le vágnám borotvával. Ha még sosem volt vágva természetes ha nem bírja a bőröd ott annyira.
2014. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányként mondom, hogy a rövidre vágott is nagyon jó, bár inkább a barátnődet kéne megkérdezned, hogy mi jön be neki, és ha már felhozod a témát te is mondhatod, hogy milyen jönne be.
2014. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te leborotváltad a bőrödet a nemiszerved környékén? Még szép hogy érzékeny rá a bőröd ha lenyúzod
2014. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátnőm, de nem szoktam csupaszra nyírni. Persze rendben tartom, nem rgy bozót, de még sose volt teljesen csupasz. Borotvával neki se merek menni, mert egyszer megpróbáltam és csak kipattogzott meg viszketett.
2014. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyantázd le
2014. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz, ez a kis borosta nehogy elriassza. Egy nőtől sem lehet elvárni, hogy minden nap borotválkozzon.

Nemigen fogja zavarni.

2014. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha most borotválnád első alkalommal, akkor azt javaslom inkább ne tedd! Az első pár borotválkozásnál iszonyat kellemetlen utána, szúr, viszket, ég, stb... Szal szerintem most hanyagolt ezt!
2014. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!