Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire vagytok sikeresek a fiúknál?

Figyelt kérdés
Milyennek tartjátok magatokat? Min változtatnátok?

2014. júl. 30. 03:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10


Bocsi! ^^`

2014. aug. 1. 15:04
 12/14 anonim ***** válasza:

hát általában engem is megtalálnak a srácok és tetszeni szoktam nekik..

de nem nagyon szeretem ha nyomulnak és kicsit zavarba is jövök ha bevallják hogy tetszem nekik vagy bókolnak, ezért még kapcsolatom sem volt. szerintem a koromból adódóan.

15/L

2014. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj :P De a válaszomat hagy pontosítsam: abban a hülye helyzetben szenvedek, hogy aki nekem jönne be, annak vagy én nem jövök be vagy nőcsábász és én is csak gy strigula lennék neki, akinek meg én jövök be, az meg nekem nem jön be. :D
2014. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csak a hisztizesemmel volt gond mindig
2014. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!