Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is baj, ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is baj, ha valaki a csajok miatt kezd el gyúrni (vagy bármi mást)?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy ha valaki neadj isten azért kezd el kondizni, jobb ruhákat hordani, stb, hogy bejöjjön a csajoknak, mindjárt megkapja, hogy "ne másnak akarja megfelelni", meg "ha a csajok miatt csinálod, az már régen rossz", stb.

Nem igazán értem ezt. Ez olyan, mint azt mondani, hogy ne a pénzért dolgozz, hanem magad miatt. Lehet hogy engem alapból amúgy nem annyira érdekelne, milyen a testem, az viszont igenis érdekel, hogy jó nőm legyen, ehhez viszont kell az előbbi. Végiggondolják egyáltalán ezt ilyenkor?


2014. júl. 30. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sokszor nem
2014. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a jó test vonza a csajokat meg stb..


De szerintem ne másokért gyúrj, hanem magadért.

2014. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Gyúrjál rendszeresen, de semmi kox, szigorúan naturálban és megváltozik az életed.

A többieket szard le, csak le akarnak húzni a szintjükre, ennyire telik nekik.

2014. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja engem nem húznak le, fél éve csinálom, csak amikor azt mondom, hogy azért, mert "jobban akarok kinézni", mindig ez a reakció.
2014. júl. 30. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember önmaga miatt akarjon mozogni, a "jobb ruhákat hordani"-ról pedig csak annyit mondok, hogy a legtöbb pasitól elmegy a kedvem annyira divatosak akarnak lenni, hogy elveszítik az egyediségüket.

Nagyon nagy tisztelet a kivételnek... Fiúk,egyedi pasit akarunk és nem olyat aki úgy néz ki, mintha most lépett volna ki egy divatmagazinból.

2014. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!