Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Deszkás srácoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deszkás srácoknak milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
a kiszemeltem deszkázik, csak ezért kérdezem, általánosságba kíváncsi vagyok milyen legyek :))
2014. júl. 29. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lényeges hogy deszkázik, nekik is lehet különböző igényeik.
2014. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyen pinájuk.
2014. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akikkel gördülékenyen megy a társalgás:D
2014. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a borotvált puncijú csajok jönnek be nekik :DD
2014. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Asztalos.
2014. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy milyen legyél??? Maradj olyan amijen vagy. Egy fiú miatt nem szabad megváltoznod. Ha nem szeret úgy ahogy vagy akkor meg sem érdemel. (hidd el, tapasztalatból mondom)
2014. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát van egy pár deszkás-BMX -es ismerősöm,haverom azt tudom, hogy nekik a vékony,kerek popsis, szép arcú "nagy" mellű csajok..(-.-)
2014. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!