Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam! Elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Elég friss a kapcsolatunk, ő most a munkája miatt külföldön van. Voltam olyan hülye, hogy egy másik sráccal csókolóztam. Kicsit részeg voltam, tudom, ez nem mentség. Hatalmas bűntudatom van, nem merem elmondani, de így még rosszabb, hogy titkolom. Teljesen összetörne, mindig hangoztatja, hogy mennyire szeret, hogy más vagyok mint a többi lány, nagyon szerelmes belém. Mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok.
2014. júl. 30. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne mond el! Csald meg még többször!
2014. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha elmondod kidob ,inkább maradj csendbe
2014. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint mégsem vagy más, mint a többi lány. Lehet, hogy pont az én barátnőm vagy?!
2014. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a kapcsolat elejen hazudtok egymasnak, a kesobbiekben se lesz jobb. Inkabb mondd el az igazat. Mondd meg hogy azert mondod el, mert buntudatod van, de nem akarod hogy tonkre menjen a kapcsolatotok, s inkabb elmondod, minthogy hazugsagban elj, s ezzel elakarod nyerni bizalmat, hogy oszinte vagy vele szemben. Kicsit ciki, de valld be hogy csak a pia miatt volt. Es remenykedj hogy megerti. De mindenkepp ne titkold el, metr ha kesobb kitudodik hidd el sokkal rosszabb lesz ..
2014. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Más vagy mint a többi lány,aha vagyis a nők/lányok 99%hülye ,logyó,és te képviseled az 1 %-lékot.

Így már nem vagy különb a logyóktól,megcsaltad,ha ennyi volt benned mond el neki.

Nemhittem volna hogy látok valaha olyat hogy 1 nő lenézi az összes többit.

2014. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Lègy egyenes ès ès mondd el neki hogy mit tettèl!

Legyen már annyi gerinc benned hogy nem hitedeted tovább a barátodat.hogy mèg mindig szereted!

Ès örülj ha nem rugdos páros lábbal te kis r*banc.

2014. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha nem mondod el akkor csak feszíteni fog belülről és ha mondjuk egy heves vitában véletlen kijön akkor tarol mindent...hűség őszinteség bizalom, ez a 3 fontos...te a hűtlenséggel el veszíted a bizalmat, de őszinte maradsz! inkább így legyen, mint a bizalom legyen az őszinteség helyett! mert ha 1 dolgot elhallgatsz, jön a következő és megint és megint...és akkor már feszíteni fog belül minden ilyen...inkább mond el őszintén...


21F

2014. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki.. Ha megtetted legyen benned annyi tartás hogy vállalod a következményeket..
2014. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, minél később tudja meg, annál rosszabb lesz!

Egy idő után mindenképpen kiderül vagy az eléggé kemény lenne ha egész életed során inkább próbálod eltitkolni, de lehet nem fog sikerülni :)


De egy hosszas beszélgetésben mond el neki, ha röviden mondod el neki, úgy fogja gondolni hogy nem is szereted.

2014. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem csináltál. Nyugodtan mondd el.
2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!