Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az érzékeny haveromról?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki még a kis macijával alszik, elsírja magát az összes romantikus filmeken már akkor is amikor elcsattan egy csók. Nagyon fél az emberektől nem mer bulizni nem mer állást keresni mert fél hogy lehúzzák. Azt mondta nekem, hogy minden vágya egy párkapcsolat. Megakarja találni az ő hercegnőjét és boldogan akar élni vele míg meg nem hal. Nem vicc, ezt mondta nekem. Nagyon gyakran pityereg amiatt, hogy nincs senkije, emiatt is alszik a macijával. És hát bátorításra és megértésre is vágyik. 25 éves a haverom. Lányok mennyire tolerálnátok? Bátorítanátok?
2014. júl. 30. 23:28
 1/9 RootedRainbow ***** válasza:
60%
Véleményem róla: Ismerem, nagyon rendes srác, együtt jártunk óvodába, de biztos nem tetszhettem neki, mert nem húzta meg hajamat :(
2014. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KnightBalazs ***** válasza:
60%
Hát nem tudom. Szerintem menj és ásd el a haverod aztán töröld a kérdést. Én nem szólók senkinek ;)
2014. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Haverod. Ja, hogy ez a tipikus "van egy haverom" kérdés.
2014. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia! Ezt kérlek mutasd meg neki!(:

Ez aranyos dolog. Ne félj az emberektől, nincs miért. Te is épp olyan, erős ember vagy mint a többi. Az álláskeresésről pedig csal annyit hogy minden munkahelyen van egy s**gfej, szóval ezt sajnos nem ússza meg senki:( Legyél határozott, úgy kezdd el építeni a felnőtt korod mint egy festményt: rajzold meg a körvonalakat, részletezd ki, és színezd be.(: Mint mindenki másnak, neked is lesz hercegnőd, ne félj, lehet hogy nem éppen mostanában, de lesz, ne félj. A lényeg, hogy légy magabiztos, és nézz úgy magadra, mint egy erős férfira!(:

2014. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jé, én ugyanez vagyok csak nő.

Bár én kiskutyával alszom :-)

2014. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy így életre képtelen.
2014. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez nem a haverod, hanem te vagy!


pszichológus segít. gondolom szociális fóbiád van.

2014. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ha egy pasi 25 évesen ilyen állapotban van, az több, mint kiábrándító... egyszerűen szánalmas. Biztosan nem tolerálnám, egy ilyen emberre nem lehet felnézni. De mint haver, bátorítanám, hogy leküzdje ezt a rengeteg gátlást. Aztán egy szép napon hátha összejönnek a tervei, és becsajozik.
2014. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyien elhitték, pedig nagyon gyengén és átlátszóan fogalmaztál.
2014. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!