Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Járni/ csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Járni/ csak szexet / vagy csak barátkozni (csak egy barátot lát bennem? ) Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy pasi kb 10 èvvel idősebb mint èn.. szemèlyesen nem ismerjük egymást csak többször is összefutunk az utcàn.. Az utòbbi időben kezdett kedvesen köszöni, meg nagyon nèz , ès ha autòval van akkor integet... règebb dudàlt is , de most nem . Szerintetek mit akar? Előre is köszönöm az èrtelmes válaszokat! !! 15/l
2014. júl. 31. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha értelmes, akkor csak megdugni.
2014. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj hát ilyen nekem is volt, mindig elment előttünk az utcában, benézett, mosolygott rám, én meg ott játszottam az udvarunkban, csak tudod akkor még nem volt gyakori, és nem tudtam megkérdezni hogy mi a fenét kéne csinálnom. De tudod magamtól is rájöttem hogy túl idős hozzám, és nem akarok tőle semmit, úgyhogy játszottam tovább....
2014. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!