Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért menekülnek el a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek el a nők tőlem mikor megtudják hogy segédmunkás vagyok?

Figyelt kérdés
Ennyire számít a pénz? f/23
2014. júl. 31. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Jönnek a nőgyűlölő kommentek, érzem..
2014. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ezért menekülnek el tőled?
2014. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy hogy a p.csába szarik Darth Vader?
2014. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mert talán azt hitték többet nem is vársz az élettől! először mond el a céljaid, mit hogyan tervezel...aztán mond el, hogy neked ez a munkád :) de ez sem lenézendő...én is ismerek segédmunkást aki a munkán felül elég jó életet él...meg sem mondanád róla, hogy segéd munkás, pedig nem gazdag...


21F

2014. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 b@ zd :DDD
2014. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert előítéletesek. Azt hiszik, h aki segédmunkás, az műveletlen is. Tény, h nem keresed rommá magad, de azért nem is legalja módon keresnek, aki ügyes segédmunkás. Sztereotípiák miatt koptatnak le. Ugyanakkor rengeteg segédmunkással nem lehet értelmes, mély beszélgetéseket folytatni, mert szotyiköpködőek kb. Tisztelet a kivételnek :D
2014. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy szamit, miert mit gondoltal?
2014. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire számít a pénz. Az ifjú hölgyek keresik az aranytojást tojó tyúkot általában. Egy ideig...

Azért nagyon sok segédmunkásnak van barátnője, családja. csak megtalálod egyszer te is a neked születettet.

2014. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ennyire számít a pénz...
2014. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát valakinek számít, én speciel lesz**om! Az én férjem is így kezdte! Segédmunka nem olyan gáz, bár sok kis **** a pénz sokat számít :(
2014. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!