Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak ennek a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja (kb 3) megismerkedtem neten egy fiúval, nayon aranyos, vicces meg cuki volt. Viszont pár hét után abbahagytuk a beszélgetést, vagyis ez miattam volt. Ő írt, majd nem tudom már miért, nem írtam vissza, aztán nem beszéltünk többet. Azt hiszem, mérges is lehetett rám, vagyis így emlékszek vissza. Azóta eszembe szokott jutni a fiú, és szerettem volna írni is neki, csak nem tudtam, hogy hogyan fog reagálni. Szerintetek írjak neki egy üzenetet, hogy miújság vele, hogy van? Nem is találkoztunk anno, lehet, hogy emiatt is nem írtam neki, mert akkoriban még tudtam, hogy úgysem tudunk, most viszont már lehetne rá esély. Egy próbát megér, nem? Szerintetek mit fog gondolni?
2014. júl. 31. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rám.
2014. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haa írsz neki kiderül..

Én azt javasolnám hogy írj..

2014. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ez nem lesz így fura, hogy ennyi idő után írok neki csak úgy? nem fogja esetleg azt gondolni, hogy nem találtam esetleg másik fiút és hogy ő is jó akkor? egyébként nem erről van szó, mert nem volt még se barátom, és ha akarnék, találnék mást rajta kívül is.
2014. júl. 31. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit túlgondolod ezt a dolgot, egyszerűen csak írj neki, biztos örülni fog. Ha meg ne, akkor legalább időben kiderül, de félni teljesen felesleges.
2014. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj neki
2014. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, még ma délután írni fogok neki! Remélem, hogy meg fogja kapni, mert anno még ki is törölt az ismerősei közül..
2014. júl. 31. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan írj:) sok sikert remélem összejön:)
2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na rendben, írtam neki, mostmár csak a válaszra várok, hátha írni fog. :)
2014. júl. 31. 15:28
 9/9 A kérdező kommentje:
írtam a fiúnak, és visszaírt, ő is örült nekem, és kérdezte, hogy mizujs meg ilyenek, tök aranyos volt velem :)
2014. júl. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!