Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megérné ilyen levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megérné ilyen levelet küldeni? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi, tudtommal van barátnője. Nem szeretnék semmi rosszat tenni és szétszedni sem akarom őket. Szimplán csak el szeretném neki mondani, mit érzek iránta. Úgy érzem könnyebben menne a felejtés is. Nagy hülyeség lenne neki leírni ? Nem szeretném zaklatni. 1x már írtam neki és óvatosan érdeklődtem hogy lehet e vele valahol találkozni, de arra sem katam választ.
2014. júl. 31. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát.. Nehéz kérdés..

Mond meg neki hogy mit érzel iránta.. Aztán lesz ahogy lesz.. Ha úgy könnyebb lenne a felejtés is akkor még 1 ok arra hogy beszélj..

2014. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 31. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én csaj vagyok. Van párom, és nem esne jól, ha tudnék róla, hogy egy másik csaj írogat neki. Fordított esetben ez hogy esne neked? Persze megértelek téged is, hiszen biztosan nagyon tetszik a kiszemelt pasi. Múltkor pl mikor írtál neki, valószínűleg azért nem írt vissza, mert tiszteletben tartja azt, hogy van párja és szereti. Ez persze csak tipp. Ettől függetlenül neked nincs vesztenivalód!
2014. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen őszintén, és köszönöm! Fordított esetben nekem sem esne jól ha valaki irogatna a pasimnak, és azt sem jó érzés tudni hogy valaki miattam szenved mert szeret vagy tetszem neki. De tényleg őszintén megmondanám hogy ez meg ez van, nem szeretnék semmi bajt csak ezt leírni és már el is tűntem. :(
2014. júl. 31. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire tetszik, és jobban éreznéd magad, hogy őszintén leírhatnád neki az érzéseid, akkor tedd. Valószínűleg úgy is elfogja mondani a véleményét a dologról, illetve, hogy ő nála mi a helyzet. De ha nemleges választ kapsz, akkor jobb lesz, ha tényleg hagyod a dolgot. Ne kelts magadban hiú reményeket, ha tőle nem kapsz pozitív visszajelzést. És mint ahogy az előbb is írtam, barátnője van és szereti. És ezt bizony tiszteletben kell tartani.
2014. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűsítem hogy erre sem fogok választ kapni és arra is látok némi esélyt, hogy olvasás nélkül törli, de akkor írok neki. Természetesen mindent tiszteletben tartva. Köszi :)
2014. júl. 31. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!