Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartsam a fiút havernak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartsam a fiút havernak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Volt köztünk minden már,lassan 3 éve kavarunk. iszonyat jo pasi és a dumaja páratlan. de iszonyat bunko is mar nagyon sokszor megbantott,ő ezzel persze mit sem törődve. Ezert abbahagytam vele mindent. De a tarsasag hangulatat nagyon fel tudja emelni a dumajaval. Kerdes hogy igy ivos cimboranak bulikra megtartsam e?
2014. júl. 31. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább feküdj le horkolni.
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerida ***** válasza:

Hát ezt is megéltem! :D :o


Hogy emberi lényről úgy beszél egy másik emberi lény, mint a egy Gucci táskáról... ja nem, bocs, arról még nagyobb tisztelettel beszélnél.


Először azt kéne felfogni, hogy ő ez EMBER.

Ha meg nem tekinted annak (ezek szerint) akkor meg minek állsz vele szóba? Cirkuszi majmokat lépten nyomon talál az ember, nem kell egyet etetni.

2014. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Embernek tekintem csak igy tudtam jol megfogalmazni.
2014. júl. 31. 15:07
 4/4 Kerida ***** válasza:
Kérdés következik: te örülnél-e annak, ha csak azért hívna el egy társaság, hogy majomkodj előttük egyet?
2014. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!