Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem szerintetek megtartsam?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, mindig is vigyáztunk, de egyik alkalommal a barátommal berugtunk, nem használtunk gumit és egyből meglett a "baj". A döntés rámhárult, hogy megtartsam-e vagy sem. A szüleim minden esetben támogatnak. De tanácstalan vagyok.
2013. szept. 7. 14:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem igen mivel egy élet jönne létre és boldog lennél persze ezt te döntöd el ha a fiú és veled tart akkor igen.
2013. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

figyelj ha végképp nemtudol dönteni akkor érmefeldobás

fej-megtartod

irás-elveted

2013. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A barátod segít nevelni, ha megtartod? Én nem bírnám megtenni, hogy nem...
2013. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

"A szüleim minden esetben támogatnak."

Anyagilag is?

Van miből?

Barátod szeretné?

Ha ezekre a válasz igen, akkor szerintem nem kérdéses.

2013. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy írtad is: " a döntés rád hárult". Vagy is ezt neked kell eldönteni,és nem idegeneket kell erről kérdezni szerintem.Párod melletted állna ha megtartanád? Kész vagy arra,hogy teljesen megváltozzon az életed?
2013. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
5-össel értek egyet. Ha a körülmények adottak, akkor megtartanám.
2013. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha ebben a kérdésben közvéleményt kutatsz, akkor messze nem vagy még képes gyereket NEVELNI.
2013. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tehát: a körülmények adottak. Akkor már csak egy kérdés van: Te szeretnéd-e a gyereket, felelősséget tudsz-e érte vállalni?


Ha igen, ne érdekeljen, ki mit mond, tartsd meg...


Ha nem, én, aki abortuszellenes vagyok, azt mondom, vetesd el... nincs rosszabb annál, ha valaki úgy nő fel, hogy érzi (esetleg mondják is neki), hogy nem akarták...

2013. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne vetesd el! Nagyon nagyon megbánnád a jövőben ha a döntésed az abortusz lenne... Főleg ha van támogatásod
2013. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy megtartsd mivel egy emberi életről beszélünk és az abortusznak lehetnek következményei pl: ne szülhetsz többé gyerekez.

Dr. Kajtár Béla

2013. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!