Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek tetszik, ha tetovált egy nő, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem agyontetovált csajokra gondolok, hanem, mondjuk egy-kettő tetkóra. 20N

2014. júl. 31. 15:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azért az is érdekes, ha valaki az alapján tetováltat, mit szól hozzá más.. fontold ezt meg. Ha a fiúk véleménye ennyit nyom a latban, akkor az már régen rossz, nem kell neked tetkó.

Én legközelebb ázsiai jeleket fogok csináltatni (haiku), és a legkevésbé sem érdekel senki véleménye, ez tetszik, magamért teszem, én akarom.

(Hozzáteszem, nem love meg peace meg ilyen baromságok vannak rajtam, és akik nekem bejöttek valaha, azoknak mind tetszettek az enyéim, szóval, aki képes egy személyes jellegű és ízléses tetkó miatt nem látni bennem az embert, az a valaki amúgy sem érdekelt volna).

2014. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2014. aug. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hogy tetszik-e?Nagyon is!

Nekem az agyontetovált csajok is bejönnek.Csak igényes legyen,és ne béla bánál csináltassa a szomszéd sufniban.

2014. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!