Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? (lent)

Figyelt kérdés

Szoval baratom jon hozzam hetvegen es egy hetig nallam lessz,es meg szuzek vagyunk,es felek hogy terhes lesszek vagy ha azt mondom neki hogy mielot elelvezne vegye ki hulyenek fog nezni...es hogy utana ott hagyna vagy ramuna,de inkab a terhesegtol tartok...

17/L es o is 17 eves...

10 honapja vagyunk egyutt....



2014. júl. 30. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Védekezésről nem hallotatok még?
2014. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogamzasgatlot nem fogok szedni,gumirol meg anyit hogy felek hogy lecsuszik vagy hogy kiszakad,rosszul veszi fel vagy valami..
2014. júl. 30. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek ovszert azt szinte bárhol árulják, de hogy megszakitott közösülést probálgasd ugy hogy nincs semmi gyakorlata benne, az nagyon rizikos. Tehát feltétlen használjatok óvszert. Másképp nehogy megtörténjen köztetek az együttlét, mert előváladéktól is terhes maradhatsz. Vagy maradjatok a pettingnél..
2014. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És ha terhes leszel akkor minek fog nézni?

És saját magát?

2014. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Akkor látszik hogy tudatlan vagy,elmondom ha a terhességtől tartasz,akkor az előváladékban is lehet spermium,ami teherbe ejthet.Ha ennyire nem tudsz semmi akkor ne is csináld,először tájékozódj,és ezt nem rosszból mondom.
2014. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de hogyan bizak egy 17 eves pasiba? ha othagy utana? tudom hogy szeret meg minden de akkor is felek...
2014. júl. 30. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs bizalom = ???

nem értem akkor mit akartok..

2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Használj gumit, nem fog lecsuszni és azzal elég biztonságos a szex.. ha mégis történne valami, amit kizártnak tartok, pl. kilyukad, akkor még elmész a nőgyógyászati ambulanciára és kérhetsz ilyen esetekre fogamzásgátló tablettát, de ez végszükség.. Ha szereted a fiút akkor legyél vele, de szerintem gumit használj, lehet hogy valamikor vége szakad a kapcsolatnak, de az nem az miatt szokott végeszakadni mert nem szeret, meg nem bizhatsz benne, hanem azért mert még annyira fiatalok vagytok, hogy még mind a ketten egy idő után mással is szeretnétek ismerkedni, lehet éppen te akarsz majd váltani, más fiú tetszik meg.. az első szerelemben az a jó, ha vége szakad és szép emlék marad. A másik, hogy nehogy gyerekben gondolkozz, valahogy ugy értelmezlek, ha terhes lennél akkor nem bizhatnál meg a fiúba, legyen eszed, 17 évesen még minek gyereket vállalni, szórakozzatok, ismerkedjél, nehogy ilyesmi eszedbe jusson. Védekezz és a legjobb a gumi óvszer.
2014. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizalom nélküli kapcsolat,az nem kapcsolat.Mondom tanulj meg védekezni meg gondolkodni.Meg ahelyett hogy egyből azt emeled ki hogy hogyan bízz egy 17 éves fiúban,először magadon is elgondolkodhatnál.Védekezés nélkül akarsz vele lefeküdni,tudod mien felelőtlenség ez,és ez nemcsak a pasid,de terád is ugyanúgy vonatkozik.És egy 17 éves lányba hogy bízzanak meg,főleg ha védekezni se tud,meg semmit a szexről.Gondolkodj egy kicsit,azt ajánlom.Ésha otthagy?Ez a kérdés is alátámasztja hogy ez nem kapcsolat.Mondtam ne feküdj le senkivel,ha nem tudsz semmit.És ezt nem provokáció,meg bántásképp mondom,hanem hogy megjöjjön az eszed,főleg mert te teszed szét a lábad.1-es voltam.
2014. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!