Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon lévő lányok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lévő lányok, mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
Nyár van, és kezdem úgy érezni, hogy életem egyetlen értelme a takarítás...
2014. júl. 31. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Én a kvantumfizika határait próbálom kitolni, meg UFO eseteket vizsgálok, közbe meg néha feljárok :-)
2014. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Filmeket és sorozatokat nézek, mert bár van diákmunkám, az bizony olyan rettenetesen jó beosztással működik, hogy pont akkor van szabad napom, amikor a barátom dolgozik. Hétköznap. Ha mindketten szabadok vagyunk, akkor együtt töltjük a nap minden percét, így viszont nekem is marad a főzés, mosás, mosogatás, takarítás. Ezek viszont nem tölthetik ki az ember egész napját, és több napon keresztül egyfolytában, nyilvánvalóan. Szóval igen. Filmek és sorozatok.
2014. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is folyton takarítgatok. :D Meg selejtezek (ruhákat, könyveket, sminkcuccokat, minden kacatot), sütök-főzök, filmeket nézek, próbálom magam rávenni, hogy kicsit angolozzak, ki akarok majd próbálni pár új frizurát, sminkeket. Hát nem túl izgalmas, de amúgy meg jól esik kicsit csak így lenni most.. az egész éves tanulás, rohanás és stressz után.

20/lány :)

2014. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Takarítok ,és palacsintát sütöttem ,de már kezdek unatkozni..
2014. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sorozatmániás vagyok, ha megnéztem a friss részeket takarítás, egy kis szakdoga írás, aztán filmezés...És estére betoppan a párom :)
2014. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát én dolgozom, de itthon filmet nézek. Tegnap mostam és mosogattam. Előtte valamelyik nap felmostam. Upssz, ez inkább már takarítás :D Én sorozatmániás vagyok.


24N

2014. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem az összes létező Amerikai pitét egyetlen cigiszünettel. A nyár király.
2014. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csajok kinek segítsek takarítani? Utána filmet vagy sorozatot nézünk:)
2014. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!