Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt megyünk majd óvszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt megyünk majd óvszert venni. Mit fognak rólunk gondolni a boltosok?

Figyelt kérdés
Ő már felnőtt ( de 16nak néz ki) én meg egy 15 éves lány vagyok.
2014. aug. 1. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat, én is mentem a párommal óvszert venni, még se köveztek meg.
2014. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy dugni fogtok?

Ha lehet választani, inkább ezt gondoljátok rólatok.

Mint mondjuk a nőgyógyászaton 72 órás tabira várva, terhességi tesztet vásárolva... vegyétek és használjátok, ne foglalkozzatok már azzal, ki mit gondol!

2014. aug. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bár még kicsit fiatalok a dologhoz, de milyen elővigyázatosak és felvilágosultak. Megnyugodnék, hogy nem csak felelőtlen tinik vannak akik adják-veszik a nemi betegségeket.
2014. aug. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2-es nagyon egyet értek, és a 3-asal is...

Még annyit hozzá tennék, menjetek tecsóba, ott a női részlegen vannak, órákig válogathattok, a kasszánál meg úgy is mindig megy a hajcihő hidd el senkit se érdekel mit veszel, két perc és már baktattok haza fele... :))

2014. aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vajon még hány vásárlóm lesz a műszak végéig, és mikor mehetek már haza. Hogy remélhetőleg már nem lesz akkor a hajtás. KURVÁRA NEM ÉRDEKEL SENKIT hogy ti gumit vesztek...
2014. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én azt gondolnám pénztárosként hogy vajon gumival lesz az orális vagy az anélkűl és hogy a csajod lenyeli vagy nem.

de bónuszként adnék plusz hármat és mondanám hogy mindent bele

2014. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!