Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, van egy 12 éves hugom. Rengetegszer jártak hozzánk barátnői akik amúgy szép lányok, és ilyenen soha nem járt az agyam. Szóval ebben a korban, + ill. - 1 év kb. elkezd azért a lányok java része nőiesedni, és amikor medencéznek, vagy kijönnek és leülnek a teraszon bármi , akkor sokszor megakad rajtuk a szemem.. volt ami konkrétan felizgatott, és kicsit aggódom emiatt. Soha nem csinálnék semmit egy ilyen fiatal lánnyal. Gyakorlatilag gyerek, és én nem tartom magam "pedofil"-nak sőt az nagyon nagyon erős túlzás lenne, tehát nem kérek beszólásokat.. De ez nem cask velem fordult elő?
2014. aug. 1. 09:49
 1/5 RRR ***** válasza:

egy érett vagy épp érő női test látványára ez tök normális

és mivel így állsz hozzá nincs semmi baj veled

2014. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
normális
2014. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem dugod meg addig nincs gáz. Ismertem olyat aki huszonévesen a 7 éves unokahugával akart kefélni, na az már no comment.
2014. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj le, gondold át ezt a dolgot, tudom van néhány 12 éves aki már most kinéz 20-nak de azért ha a ember tudja a korát akkor nem figyel oda. Ha van ottan 14 éves csaj és Őt láttad meg az normális,de azért 17 éves vagy....


Igyál brómot az lenyugtat, a papok ( katolikus ) is és a katonák is alkalmazták/alkalmazzák.-ezt ne csináld de azért leírtam,ha minden kötél szakad...

2014. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi. normális :)
2014. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!