Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatnám meg apukáma...

Hogyan találhatnám meg apukámat? Születésünk előtt (van egy ikertesóm) vége lett a kapcsolatuknak anyuval. Mi a tesómmal nem ismerjük.

Figyelt kérdés
Ausztriában él, semmit nem tudunk róla, csak a nevét. Hogyan találhatnám meg? Anno kerestettem mindenkivel (SzMM, Interpool stb) de mindenkitől azt a választ kaptam, hogy nincsen módjukban megadni a címét, csak ha valami bűnügy miatt keresem.
2008. nov. 6. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod a nevét, meg az országot, az is haladás! van a neten ausztriai telefonkönyv, hátha abba benne van!

Esetleg iwiw?

Nézd meg a telefonkonyv.lap.hu-t, Ausztriához 6féle különböző oldal is van.

Esetleg Vöröskereszten keresztül? azt hiszem, náluk is lehet kérni ilyesmit.

És ha az Interpool azt mondta, nem adhatják meg a címét, arra nem lehet őket megkérni, hogy küldjenek neki levelet, amit te előre megírsz?

Minek a rövidítése az SZMM?

2008. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott még valami: esetleg iwiwen keress meg pár embert, akik Ausztriában élnek, és kérdezd meg tőlük, hogy vannak-e közösségek, ahol a kint élő magyarok tartják egymással a kapcsolatot. És hogy segítsenek felvenni ezekkel a kapcsolatot.
2008. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mo-n a Népességnyilvántartóból úgy lehet kérni az adatokat, hogy felveszik a keresett személlyel a kapcsolatot, hogy kiadhatják-e neked az adatait. Szerintem ez nemzetközileg bevált módi, szóval szerintem írj az osztrák belügyminisztériumba. Anyud sem tud több személyes adatot (szül. hely, idő., anyja neve, utolsó ismert címe)? Mert ezek nélkül majdnem esélytelen.

Üdv.

2008. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi az SzMM-et rosszul írtam. a Családügyi Minisztériumot akartam írni nem a munkaügyit. a Vöröskereszttel is kerestettem, semmi eredmény. mindenki arra hivatkozik, hogy vagy ha bűncselekmény áll a háttérben, akkor lehet kiadatás, vagy akkor van lehetőségem megismerni őt, ha ő keres engem. az iwiw-re nem gondoltam, pedig mindennap fent vagyok rajta. Küldtem már levelet neki a családján keresztül is. (mert a tesóját, meg anyuját is ismerem) de semmi reakció. szerintem nem akar látni vagy nem tudom. Nem gyerektartás vagy ilyesmi miatt keresem, csak egyáltalán, hogy egyszer az életem folyamán lássam, hogy ki az apukám! Nem akarok én Ausztriába sem költözni általa, illetve nem szeretnék semmi plusz dolgot tőle, mint ami eddig volt, csak egyszer azt látni, hogy mennyire hasonlítok rá, mmilyen tulajdonságokat örököltem tőle! meg ilyenek. nem tudom, hogy nagy kérés-e ez. Ha nektek lenne egy olyan gyereketek, akiről tudtok, hogy van, de soha nem kerestétek, akkor hogyan vennétek, ha ő megkeresne? az jutna eszetekbe, hogy pénzt akar, vagy mi? 28 éves vagyok/vagyunk, nem szeretném úgy leélni az életem, hogy egyetlen egyszer mégcsak nem is láttam. :( :( :( mindjárt sírok............ :(
2008. nov. 6. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Így azért egy kicsit más. Biztos, hogy megkapta a leveled? Akár igen, akár nem, meg kell próbálnod még egyszer. Ne add fel! Ne csak azt írd meg neki, hogy találkozni szeretnél/szeretnétek vele, hanem, hogy mi minden történt veletek. Nem hiszem, hogy ne válaszolna.

Üdv.

2008. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg mindazokat is ird le, amiket itt. Hogy nem akarsz anyagilag semmit tőle. Lehet tényleg csak azt hiszi, hogy majd most fizetnie kell.

Tegyél fényképet is a boritékba rólatok és esetleg anyukádról is.

2008. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagybátyád vagy a nagyanyád miért nem árulja el, hogy hol van?
2008. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a facebook a nemzetközi iwiw,hátha!
2008. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Adj fel hirdetést a nevére címezve valamelyik országos osztrák lapban. Írd le a hirdetésben amit itt, hogy talákozni szeretnél vele, de semmi félnivalója. Adj meg egy e-mail címet, hátha ír!

A rokonai biztos, hogy tudják hol lakik, és hogyan lehet elérni? Ezt azért kérdezem, mert ha a leveledet átadták, akkor tudniuk kell hol lakik, és akár elmondhatnák neked is. Valószínűbb, hogy ők se tudják hol van.


Nem akarlak elkeseríteni, de magyarországon is vannak különböző gazdaságokban gyakorlatilag rabszolga sorban tengődő emberek (többet is ismerek, románt, magyart egyaránt) akiktől a munaadójuk elveszi az iratait is, és az engedélye nélkül nem mehet sehova! Ha esetleg ő is ilyen helyzetben van, akkor még ha akarna se tudna egykönnyen találkozni veled.

2008. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
olyan kis drágák vagytok, hogy így írtok nekem, és szíveteken viselitek a problémám! Ilyen rabszolga sorsról szó sincsen. Én megírtam anno neki mindent, amit itt fentebb javasoltatok, kép is volt, megmondtam, hoy nem szeretnék semmi olyat, amitől félnie kellene, de nem kaptam választ! a tesója tudja, hogy hol lakik pontosan, tartják is a kapcsolatot rendesen, sőt van, hogy apukám hazajön csak úgy, de én mindig utólag tudom csak meg. Megteszem azokat a dolgokat, amiket javasoltatok, facebook, hirdetés, osztrákiában :D élő magyarok stb. hátha eredménnyel járok. ha lesz valami változás, megírom ide, ha esetleg kíváncsiak vagytok rá, jó? ezer köszönet a tanácsokért!
2008. nov. 6. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!