Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, nagyon, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, nagyon, de van fiúja, várjak amíg vége lesz a kapcsolatuknak, vagy nyomuljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A nyomulást úgy tapasztaltam, h a lányok nem bírják a nyomulást.

Inkább csak adj jeleket, de szerintem mindenféleképpen ne nyomulj.

15/F - kíméljetek attól, h túl fiatal vagyok h osszam az észt..

2010. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
hát aztán várhatod,hogy szakítsanak. Ha pedig nem akarsz 1 monoklit,akkor felejsd el a csajt.
2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Monoklit nem akarok,de azért a lányért,mindent...kössz a gyors válaszokat...
2010. febr. 17. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.


Bocs hogy ezt mondom, de max várni tudsz, amit lehet hogy nem érdemes. inkább keress szabad prédát :)

2010. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Krisipoke ***** válasza:
100%
Nyomulni tényleg nagyon nem érdemes. De hátha benned akar majd a csaj vígasztalódni szakítás után. :)
2010. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Nyomulj picit adj jeleket majd várj pár napot ,de előtte a legjobb barátnőjét győzd meg ,hogy te vagy a legjobb neki.Úgyis tőle fogja megkérdezni ,hogy szerinted mi legyen.És ha a csajnak szimpi vagy akkor azt fogja mondani ,hogy dobd Józsit és próbáld meg Bélával:)


Legyen szerencséd

2010. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Végülis :D legfeljebb készülj fel egy alapos verésre :D Házinyúlra vadászat veszélyes tud lenni :)
2010. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek...
2010. febr. 17. 15:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom,Te nem érted,miről szól a házinyúlra nem lövünk mondás. :-) Azt kollégára,osztálytársra,haverra,barátra szoktuk érteni.Ez most teljesen más.

A lényeg,hogy szerintem inkább várj,míg szakítanak.Addig is legyél a csaj jó barátja,lelki társa,állj mellette,pátyolgasd.Majd,ha szakítanak,érd el,hogy a TE karjaid közt vigasztalódjon. :-)

2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok ?

meg mióta járnak azért ez is fontos ?

illetve ismeritek e egymást? a lány tudja , hogy tetszik neked ?

2010. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!