Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek idősebb lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek idősebb lányt szeretek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyivel idősebb? és te hány éves vagy? mert az sem mindegy
2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szeresd
2010. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 11 ő 12 éves
2010. jan. 11. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem még túl fiatalok vagytok ezekhez, várj 1-2 évet. de ha nem tudsz, hívd el fagyizni (mondjuk most ne, mertját tél van :D), moziba, stb.
2010. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hahahahahah...ez yó!!!!!!....szeresd is:) és gyurjad a kis dudorjait, mert már Ő lehet hogy a pettingre vár:))))


Könnyű lesz megdugni te leszel 13 Ő meg 14...és tőled nem fog félni mert azt hiszi a kistök nem veszi el a szüzességet.Akkor mutasd majd meg neki, hogy igenis elveszed!!!!

2010. jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem ilyen életkorra számítottam..

ha plátói a dolog,úgy értem : nincs benne szexualitás akkor miért ne szerethetnétek egymást?

nekem idáig csak fiatalabb barátaim voltak,pedig 9 évvel idősebb vagyok nálad.

sok sikert puszi

2010. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen igen velem is ez a gond most éppen csak köztünk olyan másfél év van de nem ez a lényeg egy tökös fiú mint én is már kis korában csajokkal jártam először hívd el sétálni meg fagyizni nyáron vagy tavasszal és ha nagyobbak lesztek akkor hívd el moziba is és sokat beszélgessetek csak ne magadról azt a lányok nem szeretik de aztán ha türelmes vagy olyan 2 2 és fél hónap és megkérdezheted tőle hogy járna e veled és biztos igent mondana.
2010. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!