Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki a www.talalka.h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki a www.talalka.hu-ról vagy bármilyen ismerkedős oldalról ismerte meg Élete párját?

Figyelt kérdés

Köszönöm a választ. :-) Kort és nemet is írjatok légyszi


de nem olyan nemet ám, hanem hogy fiú vagy-e vagy lány :D


2010. jan. 11. 17:26
1 2
 11/14 anonim válasza:
Eddig még csak 3-szor találkoztunk,volt hogy félúton Magyarországon valahol,aztán én voltam hozzá 2-szer több napra,aztán most hónap végén Ő jön ide hétvégére,kicsit nehéz így,de szerintem megéri!Amúgy is a torta próbája az evés!Szóval szerintem nyugodtan próbáld meg!!!!!Sok sikert!!!:)
2010. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyen tapasztalatról beszámolni, de két barátom is neten ismerkedett meg a párjával :)

Kollégám a chat.hu-n ismerte meg a párját, már kb 4-5 éve együtt vannak és már eljegyzés is volt :)

Másik barátom az iwiw-en ismerte meg a jelenlegi párját, (megjegyzem, neki nem az első) és jól működik :)

2010. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Örülök,hogy neten is lehet normálisan ismerkedni. :-) Én eddig egy társkereső oldalról megismert fiúval csak 3x beszéltem, igaz msn-en, de olyan különleges és aranyos fiúval én még nem találkoztam. Remélem, lesz valami. Jó,persze, csak 17 éves vagyok, ráérek még, de hát akkor is. :-)
2010. jan. 11. 19:24
 14/14 anonim válasza:
17 éves vagyok a barátom 21.Nyáron ismerkedtünk meg a randihely nevezetű oldalon.. azóta is együtt vagyunk boldogságban.Hétfőn lesz hat hónapja(: Nagyon szeretem a kis maki fejét :]
2010. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!