Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem hogy így le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem hogy így le vagyok maradva 18 évesen. Más is?

Figyelt kérdés

Szinte minden normálisan kinéző lány akivel megismerkedem már nem szűz de legalább volt vagy 2 kapcsolata és smárolt az ismerősei felével,még a leginkább csendesnek tűnőek is.


Nincs bajom vele,csak nekem normális kapcsolatom sem volt,sose csókolóztam,se semmi,pedig nem nézek ki rosszul csak csendes vagyok.


Ilyenkor rámtör egy rossz érzés amikor az aranyos kis csendes lányról is kiderül hogy több fiúhaverjával smárolt,volt 2 barátja meg most egy 3. fiúhoz járkál át.

Én annyira le vagyok maradva tőlük..

Más is van így?

18/F


2014. aug. 1. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok ezzel, csak egy évvel idősebb vagyok már, mint te. de szerintem ez nem a mi hibánk. későn érő típusok vagyunk, sok kortársunk pedig már-már beteges gyakorisággal váltogatja a partnerét.


csak nyugalom, szerintem ne szégyelljük magunkat emiatt, majd eljön a mi időnk is.

2014. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kep?
2014. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Ez a mai világ! :( hisz körbe kell csak nézni! Itt az érdemel tiszteletet aki 13-14 évessen még szüz es a tanulásra öszpontosit!

L.16

2014. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Hát de igen van mit szégyelnetek..kövessétek a többi r*bancot és k*rvuljatok be ti is!
2014. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én is úgymond le vagyok maradva, de nem zavar

azért van így mert én nem akartam csak úgy bárkivel összejönni

egyáltalán nem szégyenlem és ha vki csak azért mert ilyen téren tapasztalatlan vagyok kevesebbre tart, hát legyen

2014. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak te vagy lemaradva, bár volt néhány kapcsolatom, de én is szűz vagyok. Amilyen válogatós vagyok, ez így is fog maradni egy darabig. 21L
2014. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

amúgy 17 éves lány vagyok

5ös voltam

2014. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az miért k**rvulás ha smárol és lefekszik 1-2 emberrel? Szerintem normális. A legtöbb ember ugyanezt csinálná csak nincs lehetősége maga miatt vagy nem talál megfelelő embert.
2014. aug. 1. 20:52
 9/16 A kérdező kommentje:

Aki a kicseszett privátokat írja az nem tud olvasni?


18/F!!!


FIÚ

2014. aug. 1. 20:54
 10/16 anonim ***** válasza:
én is csendes vagyok, de volt barátom. több mint fél év után lefeküdtem vele, de nem hiszem hogy emiatt rosszul kéne magam érezni.. nem fekszem csak úgy össze senkivel, meg nem smárolgatok össze-vissza. nem vagy lemaradva, csak azt nem értem, miért nézed le a csendes lányokat, akiknek volt már kapcsolatuk.. ri-bancnak lenni életkortól függetlenül nem a legjobb dolog..17/L
2014. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!