Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem hogy így le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem hogy így le vagyok maradva 18 évesen. Más is?

Figyelt kérdés

Szinte minden normálisan kinéző lány akivel megismerkedem már nem szűz de legalább volt vagy 2 kapcsolata és smárolt az ismerősei felével,még a leginkább csendesnek tűnőek is.


Nincs bajom vele,csak nekem normális kapcsolatom sem volt,sose csókolóztam,se semmi,pedig nem nézek ki rosszul csak csendes vagyok.


Ilyenkor rámtör egy rossz érzés amikor az aranyos kis csendes lányról is kiderül hogy több fiúhaverjával smárolt,volt 2 barátja meg most egy 3. fiúhoz járkál át.

Én annyira le vagyok maradva tőlük..

Más is van így?

18/F


2014. aug. 1. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, és ott tartok mint te. Mondjuk volt két barátnom már, és csak veluk csókolóztam, de még nem szexeltem senkivel. Modellkedem, szóval annyira rosszkepu nem lehetek, de mégse kellek a lányoknak, mert visszahúzódó vagyok.
2014. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem 18-19 között lett barátnőm :D 20/F
2014. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10-es.

Értelmeznéd a kérdést mielőtt válaszolsz?

2014. aug. 1. 20:58
 14/16 anonim ***** válasza:

nekem is volt 2 barátom, de nem feküdtünk le mert hamar vége lett. régebben csendes voltam, de egyre többet jártam bulizni, dolgozni és most megismerkedtem egy sráccal akivel alakulnak a dolgok, és nem tudom hogy ez hátrány lesz ,amilyen vagyok...

18.l

2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen állok sajnos,csak idősebb vagyok már.Szarul érzem magam,hogy még egy csókom se volt életemben,de nem volt rá lehetőségem sem.Még csak az esélye se nagyon... :/

23/F

2014. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na jó, én is beszállok: 27 évesen még sosem csókolóztam. Ez még nagyobb "elmaradás" a te szóhasználatoddal élve.
2014. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!