Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác és nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és nagyon nem értem. Mit akar? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Táborba voltunk és én éppen nagyon utáltam mindegy hogy miert és ő meg odajött megkérdezte hogy megölelhet-e engedtem neki de elég fura volt az egész meg az is hogy két percig nem engedett el.. aztán késöbb mikor mentünk aludni fogta magát és befeküdt mellém úgy aludtunk aztán mikor fölkeltem éreztem a kezét a kezemen gyorsan elkaptam a kezem aztán kicsit késöbb ő is felkelt és elkezdtünk játékból verekedni...

Utána meg megsértődött vagy mitt tudom én és mindennel piszkált és állandóan ott volt bárhova mentem meg kajánál is mellém ült és nem értem....


2014. aug. 2. 12:11
 1/5 anonim válasza:
Tetszel neki.
2014. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért hagytad, hogy ezeket csinálja, ha nagyon utáltad? Ez elég érthetetlen számomra, hogy így bábozhat veled. Amúgy hány évesek vagytok?
2014. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért mert szinte legjobb barátok voltunk ő meg megbántott és igazából akkor már rég megbocsájtottam neki..

14 vagyok és ő is

2014. aug. 2. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát biztosan tetszel neki.
2014. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemár xD, olvasd már el amit irtál :) nem is kelett volna feltenned ezt a kérdést, ha bejön neked akkor imádni fogjátok egymást :) 15F
2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!