Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit reagálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok az ilyenre?

Figyelt kérdés

Szóval, nem vagyok kövér,de van fenekem és egy kis hasam,(nem lóg,és nem olyan nagy mint ált. a kövér nőknek.)

Na szóval a barátom sokszor bökdösi a hasam,hogy adjam le,mert neki a lapos sexy has tetszik,de szerinte ígyis jó ahogy vagy,de SOKKAL jobb lenne,ha laposabb lenne...

Most ha 2éven át elfogadott így,miért akar megváltoztatni? Én sem mondom neki,hogy többet gyúrjon , mert nekem a nagyon izmos palik jönnek be....


2010. okt. 3. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyok,bocsi
2010. okt. 3. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
háát..azért lehet megkéne fontolnod,h leadd,nem?
2010. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sok az a zsir, akkor egykis onmegtartoztatassal (pl hagyd ki a vacsit, vagy csak gyumolcsot egyel helyette, sok folyadekot igyal es semmi kenyer semmi teszta), meg mondjuk egy kis sporttal siman lemegy nagyon hamar! Nekem is volt hasam fenekem narancsborom, nyar ota futok heti 3 szor 4 km-t, es lapos has, izmos fenek, nulla narancsbor. Sok sikert, Te is jobban fogod magad erezni :)
2010. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van fogy le... neked is jobb lesz!
2010. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert nem mondod a baratodnak, hogy te is orulnel, ha o izmosabb lenne? Es akkor mehetnetek egyutt edzeni. Ha meg o nem akar, akkor kussoljon!
2010. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű.. sportoljatok együtt!!
2010. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
futni én is szoktam,és este 6után nem eszek,ha igen az vagy joghurt,vagy alma...
2010. okt. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!