Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az elején aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az elején aranyos minden fiu keres minden aztán meg mikor már randizgattok megváltozik?

Figyelt kérdés

Nem értem már komolyan,jó fiatal vagyok 17 éves de eddig 4.re járom ugyan ezt az utat már, mindig elhiszem lehet valami ő most kivetel és nem!!! tévedek:(

mert elején hiv keres aztán meg többet ismerkedünk és megváltozik .....fogalmam sincs ez miért jó miért kell megváltozni.Nem jobb leirni őszintén akkor hagyjuk egymást egy időre?


2014. júl. 15. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
mindig igy van szinészek vagyunk
2014. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a csajok nem ilyenek... -.-
2014. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

már nem azért de te is keresed ezeket a fiúkat? vagy elvárod mindig ők keressenek?


21F

2014. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le a netrol es 3D-ben ismerkedj.
2014. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

...te mennyire voltál nyitott az irányukban? Nem bántás.

De gondold el, ő teker végig, érdeklődik, és ha nem kap jelzést, még is minek erőltesse? Logikus, hogy akkor nem erőlteti, tovább áll.

2014. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az hogy "megváltozik"?
2014. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ilyen mindegyik mert egészen egyszerűen gyökerek mint ahogyan a korosztályunk java része ilyen (ne sértődjön meg senki a saját ismerettségi körömről beszélek). Én soha nem tennék ilyet egy lánnyal sem mert szerintem ez finoman szólva is bunkóság!
2014. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én már lányokkal szívtam már meg jó párszor, pedig mindegyikkel kedves és humoros szoktam lenni
2014. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!