Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy 3 eve szerelmes vagyok egy pasiba, pedig nem is vagyunk egyutt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy tetszik neked mindaz amit képvisel, mind külsőleg mind belsőleg.


Annyit hozzátennék, hogy a legnagyobb része a szeretetnek a saját magad által odaképzelt dolgok összessége. Nagyon könnyű ebbe a hibába esni, azaz nem hagyni, hogy a képzeleted kiegészítse a valódi dolgokat vélt és képzelt dolgokkal.

2014. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Együtt éltek?Vagy csak együtt jártok?Tud róla hogy mit érzel iránta?Ismer téged? :D

Picit több infot rólatok,ha lehet.

2014. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"pedig nem is vagyunk együtt?" Ezt most kitől kérdezed?

Teljesen értelmetlen az egész..

2014. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
54%, miert lenne ertelmetlen a kerdes? Sztem te nem tudsz mondatot ertelmezni...
2014. aug. 4. 08:54
 5/7 A kérdező kommentje:

54% Mit sajnalsz rajta?

Azert toroltettem, mert semmi kedvem nincs idiotakkal veszekedni, de ugy latom muszaj lesz.

ELoszor is, nem eleg, hogy uzenetben irogatsz nekem hulyesegeket, meg itt is probalsz okoskodni. Edesem, nem tudom ertelmezni a kerdesemet, ezaltal pedig ertelmes valaszt sem tudsz ra adni.

Mirol beszelunk meg?

2014. aug. 4. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Az lehet az oka, hogy bár nem jöttetek össze, te mégis továbbra is érzéseket táplálsz iránta: gondolsz rá, gondolom gyakran és fenntartod magadban ezt az állapotot, ami elmúlna, ha nem táplálnád.


Egyébként próbáltál összejönni vele?

2014. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az Andi? :)
2014. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!