Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy akik ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy akik ide írnak kérdéseket, válaszokat, azok mind azt mondják, hogy "Nekem nem tetszenek az ilyen plázapi*sák" vagy "Nekem egyáltalán nem jönnek be a nagyképű, bunkó pasik"?

Figyelt kérdés

Észrevettétek? Az itt kérdezők/válaszolók 99% azon van, hogy utálja a felvágós, bunkó, k*rva pasikat/csajokat.

+ Az a tábor aki pont ezekre hajt, vagy nem ír ilyen kérdéseket/válaszokat, hanem egyszerűen meghúzodik, vagy kimondja azt az 1%-ot. Az a lényeg, hogy mindenki azt mondja, hogy: "A mai emberek mindig a luxusstricikbe meg a partib*zikba zúgnak bele..." Amikor már pont nem ez a helyzet... Mindenki próbál tanulni és ez megis látszik a mostani 15-19 éves generációban, hogy amit pár éve képzeltek az kezd vissza állni a régi rendszerre, hogy egyszerűen változnak az emberek. Ha nem érthető amit írtam, akkor szólj és le írom tömörebben... 14/F


2010. jan. 12. 03:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég zagyvaság amit összehordasz, bocsi :)
2010. jan. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert az idejárók 99 százaléka, ronda, dagadt, pattanásos, szőrös, púpos, sánta, félvak, büdös és nyáladzó.
2010. jan. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

04:01!! Kikérem magamnak :D Szerencsére nem vagyok se vak se féllábú, se dagadt, se szőrös, se büdös és a többi :D Amúgy ja biztos úgy van ahogy mondod, de én nem azt vettem észre, hogy a velem egykorú (pl. 19 éves) fiatalok kezdenének javulni vagy kulturálódni. Sőt épp az ellenkezőjét látom. Egyre közönségesebbek, persze tisztelet a kivételnek. Az meg, hogy ki kibe zúg bele az teljesen mindegy, legalább is nekem. Nem érdekel, hogy a sok plázacsaj meg a luxusstricik (ahogy te fogalmaztál) kibe zúgnak bele. Szerintem tökéletesen összeillenek és örülök, hogy legalább így engem elkerülnek :)

Amúgy meg fiatal vagy még szerintem, szóval egy két dolgot vagy nem látsz tisztán vagy értelmetlenül írtad le.


19/L

2010. jan. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint te,ha mar te is itt vagy nem? :P
2010. jan. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi az elozo vagyok, az uzi 04:01-nek ment.
2010. jan. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mert az idejárók 99 százaléka, ronda, dagadt, pattanásos, szőrös, púpos, sánta, félvak, büdös és nyáladzó."


Még jó hogy téged is üdvözölhetünk köreinkben. És minthogy én vagyok az egy százalék néhány ismerősömmel együtt, gratulálok az önkritikához. :D

2010. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
04:01 -nek ment egy zöld, mert hozott így dél körül egy kis vidám pillanatot. Egyébként csak véleményeket kérek :)
2010. jan. 12. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
télleg baromság. nekem igenis bejönnek a plázapitsák! ez van, jöhet a tarkólövés.
2010. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

04.01 én is veled vagyok:) Sokan szeretik a vicceket de sajnos nem mindenki érti...

Amúgy a kérdésed tényleg kicsit nehezen feldolgozható úgyhogy légyszi írd le tömörebben:D

De annyit azért hozzáfűznék hogy szerintem a plázacicák és a luxusstricik jelentős része csak kifele az ami. Ha leülnek a gép elé egyedül a szoba mélyén és bejelentkeznek ide, akkor ők is csak átlagemberek mert nincs kinek megmutatni sem a szépségüket, sem a gazdagságukat, sem a vagányságukat.

Amit a 15-19 évesekről és a régi rendszerről írsz azt végképp nem értem...

2010. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

valsz azok járnak ide akik nem egész nap a plázában pitsulnak... :P és se nem büdös senem nemtudom mi nem vagyok, és mégsem kell plázapitsa... meg én se kellenék azoknak, mert nincs 7es bmw m meg 6 kilós aranyláncom és pármilliós hitelkeretem hogy megvegyek mindent ami a plázában épp megteccik...

a 15-19 éves generácio meg rosszabb mint valaha... meg már a 13-14 is... én most 20 vagyok, az osztályomban akik nagy kurogépek voltak, meg ribik, azok is ~16 éves koruk előtt még nem voltak azok, de mikor 18-19 ek voltunk, már hallottunk rola hogy a 15 évesek is szexelnek a mosdóban... most meg már a 14 évesek csinálják... angliában a 11-12 évesek játszanak erotikus játékokat felelsz vagy mersz stb kapcsán... ebbe az irányba megy a változás sajnos. ha olyan suliba jársz ahol mindenki próbál tanulni, akkor szerencséd van, és örülj neki...

2010. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!