Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szakítottunk, mégis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottunk, mégis hogy lehet ez? Lelkileg ennyire nem lehet valaki .

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatomnak 1 hete vége lett és a lány már másik fiuval van. Friss szakítás, hogy a francba lehet ilyen könnyen túl lépni egy két éves kapcsolato? 1 hete még velem aludt, elvoltunk most meg ezt látom, hogy facebookon kiírja, hogy milyen szerelmes. Szerintetek ez csak egy álca, és neki is nehéz?

Normális válaszokat előre is köszönöm



2014. aug. 3. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak féltékennyé akar tenni téged.

Nem is szerelmes csak azért csinálja hogy zavarjon.

2014. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy neki milyen az én exem 3 év után hagyott ott rá 2 hétre már más fiuval ment a balatonra, meg elötte is találkozgattak :(
2014. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
utolsó detto ugyan ez.. velem beszélte meg a nyaralást, helyettem fog menni a srác... kicsit övön aluli
2014. aug. 3. 09:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Már rég tetszett neki a srác és addig volt veled, míg bebiztosította a másikat.

Amúgy a könnyű túllépés inkább a férfiakrá jellemző...

Szóval nem hiszem, hogy álca, már rég nem szeretett téged. Velem is ez volt, mondjuk nem egy hét után és én lány vagyok. Egy hét az durva...

2014. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy tuti élvezi, hogy szenvedsz. Ajánlom, hogy picit "utáld" meg, amennyire tudod.
2014. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elég szar ez a helyzet, szinte minden nap együtt voltunk. Csak kva kiváncsi lennék, hogy hiányzom-e neki néha.

Az tuti, hogy a "testével" vagyis azzal fogta meg a srácot, hogy könnyen adta magát. Elég nagy kopp lesz, ha a fiu meg nem veszi majd komolyan

2014. aug. 3. 09:07
 7/18 anonim ***** válasza:

#2-es vok

hát elég tré hogy vele megy nyaralni úgy hogy alig vannak együtt kicsit szánalmas tőle

én is minden nap találkoztam vele

2014. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretnék szakitani a barátommal, mert egy másik srác tetszik, de nagyon nehéz, lehet hónapokig eltart mire le tudjuk zárni a kapcsolatunkat. Ugyhogy lehet ő is csodálkozni fog, ha már tudomásul veszi nagynehezen hogy vége és másnapra másik fiúval leszek. Lehet egy ilyen szituáció is..
2014. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as lehetne benned egy kis együttérzés neked hogy esne ha dobnának egy hét mulva az exed kézenfogva menne mással az utcán
2014. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos elnyult a szakitásuk, lehet mielőtt különmentek már voltak jelek, mert lehet rosszul csinálom én is a szakitást, de probálom megértően a tudomására hozni akivel most járok, de nem akarja elfogadni, de közben meg már másik fiúval akarok járni.
2014. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!