Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te szerelmes vagy valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te szerelmes vagy valakibe, azzal napi egy órát beszélsz?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, kevesebb 1 hónap múlva találkozunk. Viszont azt vettem észre, hogy nem keres annyira, pedig állítása szerint szerelmes belém, meg ezelőtt bizonyította is, de úgy érzem most változott valami.

Ha nem akarok valami miatt kamerázni, akkor szinte beszélni se akar. Szerintetek kihasználás van emögött? Nem értem, mi történt.


Huszonévesek vagyunk.


2014. aug. 5. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Halgass a megerzeseidre! Valami baj van........En nagyon vagom ezeket a táv kapcsolatokat.Szerintem a te csajod/pasid be pasizott/csajozott!
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Semmi nincs emögött. Ideje, hogy találkozzatok, hogy kiderüljön van e értelme a folytatásnak. Egy idő után beleun az ember és kevés lesz az interneten való beszélgetés.
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaza lehet mindkettőtöknek. Tényleg a találkozók döntenek el sok mindent, csak én ugyanúgy beszélgetnék vele, rajta meg ezt annyira nem veszem észre. :/
2014. aug. 5. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Találkozóig semmi sem biztos, bármennyire is tűnik ilyenkor annak.

Ilyen velem is volt. Már nem tudtam mit írni úgy éreztem egyre kevesebb az értelme ha a végén semmi sem lesz belőle.

2014. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavkapcsolatom van 3 hete ment ki decemberben jon vissza...

En minden reggel 8:00-kor mikor felkelek neki irok eloszor..de o is szokott kellteni nem egyszer felhivott h jo reggelt szivem ma en szeretnelek kelteni...munka utan 17:20-kor ramir h milyen vt a napom a melo stb.en persze vissza kerdezek, es veszekedni is szoktunk volt h orakig...

Volt mar sokszor h ejfelig beszelgettunk abban persze kepcsere is volt;)

Minden este lefekves elott szep almokat kivanunk egymasnak.

Kb.ennyi.

Szoktunk egy oran at beszelni de nek rendszeresen.

16/L parom 19/F

2014. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én távkapcsolatomban mikortól kevesebbet keresett a fiú onnantól kezdve csalt engem. :/
2014. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!