Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetem meg neki? Kezdemenyezzek most en?

Figyelt kérdés

Tettem mar fel hasonlo kerdest. Szoval 21 eves vagyok, a srac 33. Regebben kozeledett felem, de en nem foglalkoztam vele. Nem utasitottam el konkretan, de nem torodtem vele. Azota megvaltozott a viselkedese. Mindenkivel kedves, baratsagos-rengeteg olyan csajjal is, aki visszautasitotta ot-, velem pedig olyan hideg. Van, hogy osszefutok vele-amikor a szuleimmel vagyok- ram se nez, csendesen koszon, van, hogy nem is koszon.

Neha meggyozodesem, hogy engem nez-legalabbis arrafele nez, amerre en vagyok-, de mar nem merek ranezni, mert ha megis rajtakapom, hogy engem nez, egyszeruen elforditja a fejet.

Nem tudom, hogy miert viselkedik velem igy, nem hinnem, hogy kevesebbet ernek a tobbi lanytol.


2014. aug. 6. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

lányka ez már nem az ókór,

kezdeményezhetsz te is olykor

vonaglás előtte tuti siker,

de ha prűd vagy ne tegyél ilyet

2014. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.

Ez volt az első értelmes válaszod a sok közül.

2014. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem próbáld meg!
2014. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért,de felfújod a dolgot. Nem foglalkozol vele, mégis rajtakapod, hogy téged néz. Nem bámulhatja folyton a betont, ha egyszer direkt mindig összefutsz vele.

Szóval kerüld el, vagy pedig szólítsd le, ha érdekel!

2014. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!