Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ez? (lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, titeket zavar e ,ha egy lánynak 'domború' nemiszerve van eléggé duzzadt nagyajkai , és alig észrevehető kisajkai ? Ráadásul a csiklóm sem látszik csak kifeszítve.. eléggé zavaró ez nekem .. Sokszor olvastam , hogy a legtöbb lánynak az a problémája , hogy a kisajkai kilógnak a nagyajkai közül de nekem kisajkam szinte nincs is leginkább a duzzadt nagyajkaim zavarnak.. és még ráadásul bazira dombos vagyok... :-( Találkoztatok már hasonlóval ? Mi a véleményetek? Poénokra nem vagyok kíváncsi, csak véleményekre! :) 20/L

2014. aug. 6. 13:50
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Fotó?
2014. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ez a favorit :)

Szerintem nagyon gusztusos.

2014. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy ha egy punci egészséges, akkor az undorító lenne.
2014. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: Van egy fiú, aki szeret téged. Szereti, ahogy kinézel, szereti a személyiségedet. Szerinted elképzelhető, hogy egy ilyenen fennakadjon? Ha igen, akkor mennyit ért az a kapcsolat? Egyébként pedig az, hogy hogyan néz ki a nemi szerved, az egy adottság. Nem te tehetsz róla, hogy úgy néz ki ahogy. Ne görcsölj ezen, ez az apróság nem lehet a boldogságod gátja. :)
2014. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. A csikló amúgyis csak izgalom hatására bújik elő úgyhogy csak nyugalom. Próbáld ki! Nyálazd be a mutatóujjadat és a középső ujjadat és kezd el körkörösen dörzsölni. Nem árt ha a másik kezeden lévő benedvesített ujjaiddal pedig a mellbimbódat cirógatod körbe körbe. Majd írd meg hogy bevállt-e!
2014. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én még csak túlsúlyosoknál láttam ilyet, na nem kövéreknél, hanem mondjuk úgy, hogy nagyobb felületen voltak szépek.


Amúgy ne aggódj rajta :) az a legédesebb :)

Kíváncsiságból kérdezem, na meg mert anonim, hogy nálad is van súly felesleg? Vagy vékony lányoknál is találkozhatok ilyen puncival? ;)

2014. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
van rajtam fogni való, van fenekem van egy kis combom is de a hasam lapos .. 160cm vagyok es 52 kilo.. ugyhogy nem is ertem ott miert "duci"
2014. aug. 6. 14:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo nekem is husis puncim van, nem is latszodnak a kisajkak csak ha szethuzod oket:) es hatos , magamat egy sportos - vekonyabb testalkatu csajnak tartom ugyhogy nincs koze a sulyfoloslegnek:)
2014. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam, ha ilyen cuki puncival akarok találkozni, akkor nem kell feltétlenül a husisabb csajokra mennem ;)

Waa imádom :3333

2014. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hülye vagy?? Ez a legjobb :D
2014. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!