Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ez? (lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, titeket zavar e ,ha egy lánynak 'domború' nemiszerve van eléggé duzzadt nagyajkai , és alig észrevehető kisajkai ? Ráadásul a csiklóm sem látszik csak kifeszítve.. eléggé zavaró ez nekem .. Sokszor olvastam , hogy a legtöbb lánynak az a problémája , hogy a kisajkai kilógnak a nagyajkai közül de nekem kisajkam szinte nincs is leginkább a duzzadt nagyajkaim zavarnak.. és még ráadásul bazira dombos vagyok... :-( Találkoztatok már hasonlóval ? Mi a véleményetek? Poénokra nem vagyok kíváncsi, csak véleményekre! :) 20/L

2014. aug. 6. 13:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez igy tökéletes!!!!
2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom.. en nagyon nem tudok vele megbaratkozni :-(
2014. aug. 6. 17:50
 13/25 anonim ***** válasza:
Miért nem? Mi az ami nem teszik benne?
2014. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Jaj ne viccelj! Ha olyan amilyennek elmondtad akkor szexibb nem is lehetne. Nem azt mondom, hogy a sajátodról tegyél fel képet (de az lenne a legtisztább), hanem keress valami hasonlót a neten és linkeld be!

19F (nem emlékszem hányadik voltam... Akit megnyugtattatok, hogy vékony lányoknak is van ilyen húsis :p)

2014. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló? [link]

Ez szép punci. Sokaknak tetszik. :)

2014. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyam-nyam :p
2014. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Vagy inkább ilyen? [link]

Imádnivaló :) :P Engem nem zavar, sőt odalennék érte. Szerintem gyönyörű.

2014. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hall ne tegyél már fel ide ilyen képeket légyszi :D nem bírok a brokival xd
2014. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hasonlo , de nem teljesen :-) kicsit laposabb az enyem , de husisabb , meg a nagyajkaim is nagyobbak
2014. aug. 7. 19:32
 20/25 A kérdező kommentje:
par nap mulva csinalok kepet es aki kivancsi ra , kuldom a kepet de azt hogy hol laktok irjatok ide :-) par nap es kuldom
2014. aug. 7. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!