Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ez? (lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, titeket zavar e ,ha egy lánynak 'domború' nemiszerve van eléggé duzzadt nagyajkai , és alig észrevehető kisajkai ? Ráadásul a csiklóm sem látszik csak kifeszítve.. eléggé zavaró ez nekem .. Sokszor olvastam , hogy a legtöbb lánynak az a problémája , hogy a kisajkai kilógnak a nagyajkai közül de nekem kisajkam szinte nincs is leginkább a duzzadt nagyajkaim zavarnak.. és még ráadásul bazira dombos vagyok... :-( Találkoztatok már hasonlóval ? Mi a véleményetek? Poénokra nem vagyok kíváncsi, csak véleményekre! :) 20/L

2014. aug. 6. 13:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Egy kis faluban komárom megyében küld küld küld :DDDDD ;) :P
2014. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar Érdekel. Miért is találod olyan csúnyának.
2014. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyan puncival, ami nem tetszett volna. A leírásod alapján úgy tűnik a tiéd a kedvenc "típusomba" tartozik! ;)


Ha csinálsz képet nekem is küldd el!

Olykor Budapest, olykor Somogy megye. Most épp az utóbbi. :)

2014. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Hozzám jössz feleségül ? 39/F
2014. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Öjha már lánykérés is van? :D nem gyors kicsit? :D
2014. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!