Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves csajoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves csajoknak milyen pasik tetszenek külsőre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
ilyen pávag*cik meg ilyen kis b*zis meleg srácok
2014. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy meleg srác hogyne legyen b*zis?

Egyébként ez teljesen egyénfüggő!

2014. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyen nálam magasabb (163 centit nem nehéz túlnőni).

Barna rövid haj vagy kopasz.

Barna szem, a kéktől idegbajt kapok.

Alkatilag max egy 10 kg felesleg legyen, és deszka se legyen, tehát olyan testmagassagahoz merten jo legyen. (Pl. 183cm akkor 80-90 kg korul)

Öltözködésileg legyen normális, ne kis kötsög páva gyerek.

18/L

2014. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen nálam magasabb.

Legyen kedves, megértő, vicces és romantikus. Szeressen.

Külsőre: ne legyen vékony. Lehet rajta 10-15 kg felesleg mert én sem vagyok egy topmodell. Hajszín mindegy de ne legyen kopasz és hosszú hajú. A kék szemet szeretem de egyébként az is mindegy. :)

14/L

2014. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Belső: poénos, kedves , udvarias, okos ,segítő kész, jó fej, laza ( de nem a hanyag hanem a lezser értelemben )

Külső: szőke haj, kék szeműek nekem is de mindegy, legyen magasabb ( szerintem még 170 cm-et se olyan nehéz túlszárnyalin)egészséges izomzatú (nem az az agyongyúrt kondis hanem a szép hasizmú pont kellemes kar és vállizommal rendelkezők... semmi kedvem ahhoz h megpuszilom a karját és kitörik a fogam ) és a tekintetéből látni lehessen h értelmes, öltözködés: lezser , tiszta. Utálom a full kapp-es pávákat :P

2014. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, legalábbis én meg a barátnőim szinte sosem tartjuk ugyanazt a srácot helyesnek, bár belsőleg nagyjából ugyanazt a típust szeretjük.

Belső: Sok minden fontos, legyen kedves, vicces, hűséges, intelligens (nem kell, hogy professzor legyen, csak ne legyen totál ostoba, és lehetőleg ne bukjon meg minden évben 8 tantárgyból... )

Legyen képes őszinte beszélgetésre, lehetőleg legyen valamilyen közös témánk.

Ja igen, nem biztos, hogy ide tartozik, de a dohányzás pl kizáró ok.

Külső: Igazából sok fiú tetszett már, és nem mindegyikük rendelkezett teljesen ugyanezekkel az adatokkal, szóval az összkép számít inkább.

Szőke/szőkésbarna haj, kék/zöld szem, ne legyen túl barna (és neee szolizzon lehetőleg, nem bírom a narancssárga bőrt:-D), legyen velem nagyjából egymagas, vagy magasabb (175 cm vagyok, ha őt nem zavarja egy pár centi különbség, akkor nekem se jelent problémát), sportos testalkat (nem kigyúrt!). Ízlésesen és alkalomhoz illően öltözzön, értsd: ne 6 féle neonszínt viseljen egyszerre, tudja, hogy színházi előadásra a mackónadrág nem ideális, stb. Az átlagos farmer-póló összeállításpont jó hétköznapra, de az ingek is jól szoktak kinézni.

2014. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külsőre,hm olyan mint a pasim.:)

MAgas 185cm körüli, kigyurt,76kg IZOMBAN! súlyokat emel, nem pávab*zi meg iylenek :D kék szem, szőke haj, rettentően udvarias, tenyerén hordoz, fontos h sportos alkat:)

2014. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem inkább a sötét szemű és hajú fiúk tetszenek. 170 cm-nél magasabb (én 172 vagyok), nem túl izmos, de széles vállú, karakteres arcú. Nagyon tetszik ha az arcél karakteres :)

Nagyon kedvelem az olyan fiúkat, akik humorosak és nagyhangúak, de van egybefelé forduló, érzékenyebb oldaluk. Legyen annyira intelligens, hogy nem bánt meg másokat, főleg barátok nyomására.

Ez az ideálom, de nem feltétlenül ilyen fiúba voltam/vagyok/leszek szerelmes. :)) 16/L

2014. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!