Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem elég a csajoknak...

Miért nem elég a csajoknak az, hogyha éreztetem velük, hogy nagyon tetszenek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek csajokkal, csak épp az életem egy nagy nulla, meg hát amúgy sem vagyok annyira jóképű, hogy már pusztán emiatt hanyatt vágják magukat.


És állandóan falakba ütközöm, mert ismerkedéskor egyszerűen kifogyok az eszközökből és látom a csajon, hogy érzi, hogy én tuti nem fogom tudni boldoggá tenni.


És hiába mondom neki, hogy de nekem ő nagyon tetszik, ez nem elég! Mert ez egyszerűen nem kézzelfogható dolog. Mondhatnám azt is, hogy ezek csak üres szavak, bármennyire őszinte is és bármennyire csodálom a csajt úgy, hogy tényleg csillog a szemem meg minden.


De ezen kivül semmi kézzelfoghatóságot nem tudok a csajnak adni. Az ágyban mondjuk nem vagyok annyira rossz, de ezt így magában nem lehet letolni a legtöbb csaj torkán. Akinek meg épp erre van szüksége az joképüt fog választani, nem engem!


2014. ápr. 5. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hazudj nekik, mondd hogy űrhajós vagy. Én is ezt csinálom.
2014. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert a LEGtÖBBnőnek a külsőségek számítanak
2014. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#1-es és el is hiszik? :D
2014. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rólam el, elég daliás a kiállásom hogy hihető legyen. Van sisakom is.
2014. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te magad már meg is magyaráztad, hogy miért nem elég. Akkor minek kérdezed?


Egyébként furcsállom, hogy miért akarod ennyire eladni magad. Nálad úgy néz ki egy randi, mintha a lány piacon lenne? Megy gőzerővel a meggyőzés?

2014. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát nem pont a randira gondoltam, hanem mondjuk bulira, mikor olyan van, hogy valami elérhetőséget kell kérnem tőle, hogy megtaláljam később.


Aztán nagyon rosszul esik, hogy nem adja meg. És ilyenkor ott állunk és toporog a szituáció, mert hiányzik valami esszenciális dolog, ami miatt a csaj nem tud megbízni bennem 100%-osan. És akkor ott probálok találgatni, hogy MÉGIS MI HIÁNYOZHAT :(


Sajnos sok esetben megoldaná a helyzetet, ha lenne rajtam pár kiló izom. Vagy inkább azt mondom, hogy egyszerüen csak jól néznék ki.


De igy meg csak ilyen kérlelgetéssel meg huza-vonával tudok operálni. És komolyan elkeserit.


Tegnap is megismertem egy csajt, és most pl nagyon szomorú vagyok, mert nem adott semmi elérhetőséget, pedig táncoltunk meg kereste a társaságomat. De valami miatt mégsem voltam 100%-ban jó neki. Pedig nagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyonnagyon tetszett az a lány. :( De hát ennyivel tényleg nem lehet sok mindent elérni, hogy "csak tetszik".


Mert nekem is tudni kéne valamit adni a közösbe, lehetöleg olyan dolgokat, amik őt boldoggá teszik. És itt kézzelfogható dolgokra kell gondolni. Tehát pénz, biztonság, menőség, stb. És ez nem felszinessség, ezek az életbenmaradáshoz szükséges dolgok. Nyalizásból meg szerelmi vallomásokból nem lehet megélni.

2014. ápr. 5. 14:19
 7/16 anonim válasza:
Szerintem a csajoknak egyáltalán nem a jóképűséged számít, illetve leginkább nem az és a jóképűségtől nem fogják hanyatt vágni magukat :D. Az egyik része a pénzedre fog rámenni, milyen anyagi háttered van, mit tudsz neki megadni a jövőben, a másik részét meg inkább a stílusod érdekli. Szerintem inkább a szövegeddel van baj, mert édes kevés ha azt mondod neki, hogy tetszik, örül neki, tudomásul veszi, ennyi... ez a tetszel, szép a szemed blablabla, ez már annyira sablon, inkább vmi egyedit próbálj kihozni, amiről azt gondolja, hogy csak neki szól és nem minden csajt így akarsz felszedni. Kézzel fogható dolgot akarsz? Akkor lepd meg apróságokkal, figyelj arra, amit mond, mindennek örülni fog, értéktől függetlenül, mert figyeltél rá. L21
2014. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Bevittem táncolni, feje tetejére állítottam idézőjelesen. Tetszett neki. Fogdostatta(!) a popóját is :D Azt hiszem magáért beszél a dolog.


Bulikban igen gyorsan történnek dolgok, nem hinném, hogy meg kéne osztanom az élettörténetünket ahhoz, hogy smárolni lehessen.


előző csajom is ugy lett, hogy odamentem tánctéren, elhuztam a társaságát táncolni, kb fél perc mulva már smároltunk. Aztán dumáltam vele kinn egy kicsit, megadta a számát, mondta, hogy akar találkozni. Mentek haza az éjféli vonattal. Küldtem neki 1 cuki sms-t, hogy jo utat meg ilyenek. És ennyi. Két hét múlva már együtt is voltunk.

2014. ápr. 5. 14:28
 9/16 A kérdező kommentje:
*társaságától
2014. ápr. 5. 14:28
 10/16 anonim ***** válasza:

"Aztán nagyon rosszul esik, hogy nem adja meg. És ilyenkor ott állunk és toporog a szituáció, mert hiányzik valami esszenciális dolog, ami miatt a csaj nem tud megbízni bennem 100%-osan. És akkor ott probálok találgatni, hogy MÉGIS MI HIÁNYOZHAT :( "


hmm, mondjuk az, hogy nem jössz be neki? Ha annyira jó pasi lennél, hogy 10/10 csaj vonzódjon hozzád, akkor nem lennének ilyen problémáid. De még akkor is csak kb. 10/1 csaj adná meg legfeljebb az elérhetőségét. Mivel a többinek: pasija van, bizalmatlan, nem idevalósi, nincs önbizalma, túl idős/fiatal hozzád, nincs kedve ismerkedni, stb.


Értem én hogy szomorú az elutasítottság. Én is rosszul szoktam magam érezni miatta. De azért az okai érthetőek, és nem is meglepőek. Ha 10/10-es pasi lennél, még akkor is kb. a többség pattintana le. Mivel van pasijuk, stb.


Egyszerűen csak nagyon sok helyen kell próbálkozni. Szerintem nagyon megerőlteted magad, és rettentően nyomulsz. Erre semmi szükség. Ne ölj egy csajba ennyi energiát, mivel nem ezen múlik a dolog, hanem a kölcsönös szimpátián. Elég, ha egyértelműen jelzed a csaj felé, hogy szívesen nyúlnál a bugyijába. Ha legalább valamelyest felkelti a dolog az érdeklődését, akkor hagyd, hogy beinduljon a beszélgetés, és akkor legyél tényleg figyelmes. Egyébként meg csak az enegiádat pazarlod, ugyanis baráti beszélgetésnek fogják venni a dolgot.


Amúgy, ha szívesen beszélgetsz csajokkal barátilag, akkor semmi gond ezzel, csak akkor ne vedd elutasításnak azt, hogy utána nem adják meg a számukat. Tehát ezzel semmi gond, sőt, szuper dolog, de csak akkor csináld ha őszintén erre vágysz. Ha te járni/dugni akarsz velük, nem pedig barátkozni, akkor rögtön az elején tudniuk kell, hogy te arra hajtasz.

2014. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!