Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-11 hónap alatt szeretnék...

10-11 hónap alatt szeretnék lefogyni kb 8-10 kg. Milyen fogyókúrát/diétát/életmódot javasoltok?

Figyelt kérdés
Legkésőbb jövő júniusig kellene leadnom, de az nem baj ha hamarabb lemegy. Nem akarok túl megterhelő diétát. Sok gyümölcsöt zöldséget eszek, de sajnos nem fogyok csak tartom a súlyom. Nem eszem túl sokat. 63 kg vagyok és 165 cm, 22 éves lány. A testtömegindex normális, de engem nagyon zavar, hogy a tavaly és tavaly előtti ruháimba nem férek bele. Vastag a combom, nagy a fenekem, és van egy kis hasam is. Mikor 54 kg voltam (kb 4 éve) akkor éreztem a legjobban magam a bőrömben. Jövőre lesz a diplomaosztóm és szeretnék addigra lefogyni. Milyen kúrával sikerülhet? Mit tanácsoltok?
2008. aug. 16. 22:37
 1/6 anonim válasza:

Hat ennyi ido alatt siman leadod ezt a sulyt. Csak kezdj el feluleseket csinalni minden nap. Uszodaba minden heten egyszer, es fuss heti haromszor lassu tempoban de jo sokat.


Fel ev alatt leadod amennyit akartal, es egy ev alatt bombazo leszel.

2008. aug. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van. Egyébként pedig tudomásul kell venni, hogy nem leszel olyan mint 16-17 évesen. De nem is baj. Mert egy szép fiatal lánynak ez a súly pont jó. Ha leadnál pl 10 kg szerintem túl vékony lennél. Inkább a mozgásra és a rendszerességre összpontosíts. Ha nem is adsz le annyit mint szeretnél ,de biztosan jobban fogod magad érezni a bőrödben. S nem baj ha a diplomaosztódra 1 számmal nagyobb kosztüm kell. Én már 10 éve nem leszek újra 52 kg- De jól érzem magam így 62kg-an Én is 168 cm vagyok. Igaz 33 éves. És szültem kettőt.
2008. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy nem kell fogynom, de én így nem érzem jól magam rosszul vagyok a combom és a fenekem látványától is. És ez kihat a mindennapi életemre.
2008. aug. 17. 13:51
 4/6 anonim válasza:
hasonló helyzetben voltam mint te.nekem ez vált be: semmi cukor, kenyér, burgonya,kukorica,zsíros étel,olajos magvak.sok hús(nem olajban sült)hozzá saláta, zöldség,100%-os gyümölcslé(gyorsítja az anyagcserét is).Ha édesre vágysz akkor egy kis túrórudi.Egyél kis adagokat napi 5x.ne éhezz!!heti 2x járj el konditerembe 1 órás edzésekre(sok kardiót végezz: futógép,taposógép).rendszeresen kend be a problémás helyeket(has,fenék,combok) narancsbőr elleni géllel(karcsúsít és nem fogja megviselni a bőrödet a fogyás) , ha egyedül alszol akkor testekercselő fólia+narancsbőr elleni gél és úgy aludj(egy 2 hetes kúra csodákat tesz).nekem 3 hónap alatt ment le 8 kg és még mindig tartom a súlyomat:)
2008. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. Köszönöm.
2008. aug. 17. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is fenek comb -.-" katasztrofa...jo nagy mindketto de csak mert oda megy a legtobb felesleg hasam nekem is soha nem volt nagy...De en is megelegeltem a dolgot..Szal en ezt csinaltam...


Nem eszek edesseget gyors kajat meg uditoket...Ezenkivul barmit.


Napi 1.30 perc torna


Es egesz nap intenziv voltam..


Takaritas

Tanulas

baratok

torna

szal foglald le magad


7h -8kg

2010. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!