Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiadni magunkból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiadni magunkból?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangzani amit mondok, de szeretném kiadni magamból az örömöm...a bánatot, a fájdalmat könnyen kitudom adni, hisz ott figyelemre, megértésre van szükség...legalábbis nekem arra volt és sikerült kiadnom magamból ami fájt több éven keresztül...viszont most belül felszabadult az a "hely" és helyette mindig jó kedvem van, örülök, pörgök...olyan vagyok mint valami hiperaktív speedes :D az a kérdésem, az örömöt hogyan tudom kiadni magamból...vagy megosztani másokkal, hogy jobb legyen nekik...csak ugye akinek bánata van azzal nem biztos, hogy segít, mivel 'nem vagyunk egy hullámhosszon'...mit kéne tennem, volt már valaki hasonló helyzetben? vagy csak nekem fura ez a dolog...a sok év fájdalom után nem akarok ennyire örülni pörögni, mert lesokkolhat...főleg itt az oldalon sokat nem szeretnek, mindjárt írnak is ide milyen hülye nyálas nem tudom milyen vagyok, majd lehet ez kicsit letöri a kedvem :P várok minden választ :)

2014. aug. 7. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Trollkodnak a trollok, mert megkérted, hogy írjanak, így csak azért sem írnak... :)
2014. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ,hogy így érzel, és őrizd is meg a töretlen jókedvedet!


"Méry-nek volt nagybátyja,ki folyton nevetett,

feltöltődött nevető gázzal, úgy hogy lebegett

Nevess Te is érezd tőle, hogy jobban leszel

Csak arra vigyázz, hogy hirtelen Ne keseredj el!!!

(Halász Judit, Csúdálatos Méry)


Na ebben aztán minden benne van, amit válaszolok Neked, frenetikus narkóhoz hasonló állapot, és a bipoláris depresszió zavara... :DD

Milyen érdekes?

Ez egy gyermek dal, amúgy a kedvencem, és a legigazabb dolgok benne vannak, ami ránk annyira jellemző...

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy narkós meg kétpólusú depressziód van... :DD

Csak egyszer fenn, egyszer lenn tudatállapotot jól ismerem..

Reméljük sokáig leszel fenn, és nem vágódsz a padlóhoz, ahogy én szoktam... :DD

2014. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, "könnyebb leszel" a versben.. :)
2014. aug. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7 évig (kb 2 hónappal ezelőttig) depressziós voltam...és fura érzés ennyire gyorsan feltörni...és nem szabad ilyen magason maradnom, mert ha visszazuhanok sokkal nagyobbat koppanok, és még teljesen nem vagyok rendben lelkileg...nem szabad ennyire örülnöm és jó kedvűnek lennem még, mert ingadozó a hangulatom és elég gyorsan visszatudok zuhanni...elég egy rossz szó...és nem tudom hogyan lehet kiadni, hogy könnyebb legyen...hülyén hangzik, de kicsit kéne rontanom a hangulatomon...lassan csak megszokom és lesz elég önbizalmam, de most ez az állapot nem jó nekem...hiába pörgök és jó érzés a lelkemnek, az elmém tudja, hogy nem szabad :)
2014. aug. 7. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Mr. Johns? -Jogában áll meghalni! :DD


A legjobb a témában, imádom, mintha kicsit rólam szólna, bár a mániás szakaszban sem járkálok a tetőn, de sok minden igaz rám.. :DD



[link]

2014. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Üdv a világomban. :D Én is sokáig idegességben és depresszióban szenvedtem. Egyszer csak pedig boldog jókedvű és energiával teli lettem. Lehet, hogy az elméd úgy érzi ez még korai, de használd ki. :) Én is ezt tettem és máig boldog vagyok (már több mint 1 éve!). Hallgass a szívedre. Ha úgy érzed túléled vágj bele :D. Minden esetre sok sikert!
2014. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!