Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket tiltott már le olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket tiltott már le olyan valaki közösségi oldalon, akit nagyon szerettetek?

Figyelt kérdés
Fájt nektek, hogy így alakult?

2014. aug. 7. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem volt rá példa, de ezt nagyon gyerekes húzásnak tartom.
2014. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem tudok. Általában régebben én szoktam letiltani azokat, akiket szeretek. Azóta meg felnőttem inkább.
2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az exem nem egyszer! Igen, fájt.

De mindig megkerestem, és most beszélünk már egy ideje tiltás nélkül. Jól megy jelenleg.

2014. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem. Csak én tiltottam le másokat. És nem gyerekeskedésből, hanem mert zaklattak.
2014. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, inkább én szoktam tiltani. Szerintem nem gyerekes, ha az ember nem akarja látni a másikat.
2014. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerida ***** válasza:
Nem. De nekem csak a távoli ismerőseim és a nem túl erős szálakkal összekapcsolt ismerőseim voltak felvéve facebookon. Pl családtagok, vagy párom nem (bár 1 ebből igen)
2014. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem még nem tiltott le, mert akkor még nem volt.

Lehet, hogy nagyon rámenős voltál, vagy nem akar tőled semmit; vagy ha szakítás után vagytok, akkor nagyon fáj neki vagy nem akar veled beszélni, hogy könnyebb legyen felejteni.

De az élet nem csak facebookon zajlik ;) Vagyis van más módja is, hogy beszéljetek, de ne zaklasd és ne nyomozz utána (ezért tiltott le)!

24N

2014. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer anyám.
2014. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!