Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha meghalok érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha meghalok érte?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Csütörtökön szakítottam barátommal majdnem egy évig együtt voltunk, de nagyon sokat bántott lelkileg. Van egy fiú akit viszont 3 héttel a szakítás előtt ismertem meg, és úgy érzem már most odavagyok érte. Mikor még megvolt a barátom, kedveskedett beszélgettünk, de miótán szakítottunk, le se bagózza a fejem. Ha írok neki alig válaszol órák után.. Van pár közös barátunk, akiknek elmeséltem a dolgot, hogy mennyire odavagyok érte, és ők visszamondták neki. Erre Ő azt mondta, hogy nem tudja mit tegyen velem, mikor előtte neki áradoztam, hogy hogyan képzelem el barátommal az életem. Szerintetek itt rontottam el? Vagy igazából nem is érdekeltem, csak addig míg volt valakim? Vagy egyáltalán soha? Mit tanácsoltok mit csináljak? Küzdjek érte? Mert nagyon szeretném megkapni.:\ 17\L

2014. aug. 8. 03:25
 1/9 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
43%
Ó simán megkapod. Mit kell ezen aggódni?
2014. aug. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle h akar e tőled valamit mert ha nem ha csak barátként tekint rád akkor ne küzd .Ha azt mondja h bejössz neki akkor igen küzd érte.De sztem ezt kell először kideríteni h ne a sötétben tapogatozz
2014. aug. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából mint nő, tetszem neki. Csak azután, hogy elmeséltem neki milyen szép életet képzelek el a barátommal, szerintem kiábrándulhatott belőlem:( Az a gond, hogy én úgy gondolom, hogy egy férfi udvaroljon, és nagyon kellemetlen ha a lány mondja meg, hogy tetszik neki a fiú.
2014. aug. 8. 03:59
 4/9 anonim ***** válasza:

"Van pár közös barátunk, akiknek elmeséltem a dolgot, hogy mennyire odavagyok érte, és ők visszamondták neki."


"előtte neki áradoztam, hogy hogyan képzelem el barátommal az életem"


Ezt a két dolgot szerintem kihagyhattad volna, de mindannyiunk életében vannak, és kellenek is olyan tapasztalatok, amiből tanulunk.


"Küzdjek érte? Mert nagyon szeretném megkapni."


A férfiak többsége szerintem úgy van bedrótozva pszichésen, hogy - hacsak nem egyéjszakás kalandban gondolkozik - nem arra vágyik, hogy a nő tálcán felkínálja magát, és ő fusson nő létére utána, hanem arra, hogy ő, a férfi becserkéssze és meghódítsa.


Ami megtörtént, azon változtatni már nem tudsz. Ha ilyen helyzetben lennék, én simán csak várnék, és figyelnék arra, hogy ne mutassam ki a rajongásomat, és ha nem is ridegen, de távolságtartóbban viselkednék ezzel a sráccal.


És akár közelebb kerülünk egymáshoz, akár nem, levonnám a tanulságot a történtekből.

2014. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:) Úgy érzem, Kielégítő választ kaptam. Viszont látom, hogy azóta már más lányok után nézelődik.

Akkor most túlélésre mit ajánlotok?:D

2014. aug. 8. 23:45
 6/9 sasojo válasza:
ne játszad magad 17évesen
2014. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

sasojo csicska vagy. egy 17 éves nő érzelmileg és testileg is érett, szóval azért ne mert neked bántja a konzervatív csöppnyi agyadat?

Te pedig lehetnél kevéssé naiv. Én is elkövettem párszor azt a problémát hogy fűnek fának elmondtam a gondolataim/érzéseim és SEMMIT nem oldottak meg általába. Amúgy a fiúk sokszor csak elbátortalanodnak, vagy esetleg fejükbe száll a dicsőség hogy mekkora "pinamágnesek", de ha megpróbálsz valami újat, érdekeset mutatni magadból amivel meg tudod fogni valószínűleg nyitottabb lesz. Az érzelgősségtől meg csak a falra másznak

2014. aug. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sasojo válasza:
oké bocsánat én csak 13/f vagyok
2014. aug. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm rhatt:))
2014. aug. 10. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!