Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hármas randikon miért fagyok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas randikon miért fagyok le?

Figyelt kérdés
Ha ketten vagyunk a fiúval úgy minden oké. Na de ha hoz még egy fiút...Én ott teljesen leblokkolok.(sajnos nem egy pl volt rá, nagyon kínos helyzetekbe is kerültem így..:/)
2014. aug. 8. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme a 3as randinak? 3an akartok járni? Vagy szexrandiról van szó azért kell 3?
2014. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom..Volt már olyan, hogy jött velünk egy 3. személy (haver,tesó..)
2014. aug. 8. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök baromság. Egy randinak az a lényege, hogy KETTEN vagytok azzal akivel össze akarsz jönni...mi a nyavaját keres ott egy harmadik? Ki az a retardált aki randira viszi a tesóját/haverját?
2014. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as randi? :) Aki randira hozza a haverját, tesóját... az jó nagy barom.
2014. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat így én is lefagynék :D pedig fiú vagyok.

Nekem a randi az két emberről szól. Ha szól hogy hoz valakit akkor megpróbálok én is vinni valakit. Ha meg csak látatlanba lehet otthagynám azonnal.

2014. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De abban mi a randi? Randiban 2 en hangolódnak egymásra, a fiú a lányra (normális esetben), lehet páros randi is, amikor 1-1 pár csatlakozik egymáshoz, de ott is megvannak osztva.

Ez így nem randi, nem tudtok egymásra hangolódni. Ha ilyen van, nem kell idegeskedni, ha zavar, mondd meg, hogy neked ez így nem jó, mert nem akarod kizárni a másikat a társaságból, de te csak 1 emberre tudsz koncentrálni.

2014. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is de nemcsak randiknál. Általában ha kettőnél többen vagyunk, én alig szólalok meg, nem én vagyok a középpont a társaságban, viszont ha kettesben vagyok valakivel, teljesen jól tudok beszélgetni.
2014. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!