Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács? Szeret egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés

15/F

Régen átíratkoztam másik suliba, és ott megtetszett egy lány.

Odajött néha hozzám, beszélgettünk.

Mint kiderült neki is " tetszek ", bár külsőre.

Mivel soha nem volt barátnőm, sőt barátnőhöz hasonló se, ezért bènáztam ahogy csak lehetett. Őt nem érdekelte, kezdett megkedvelni, viszont látszott rajta hogy ő elég határozott odaverős lány, én meg ugye a közelébe egy kétbalkezes dadogó idióta.

Eljött a sulibuli este, ahol mi " összejövünk."

Hát.. nem így lett. Leüllt mellém, elmondta a szokásos " velem van a baj nem veled stb " szöveget, pityergett, én meg megfogtam a kis táskámat, sapimat, és hazasétáltam.

Eléggé megviselt, mert én az idő alatt belezúgtam, és megviselt hogy nem lehetett az enyém.

Lett neki más, mi már nem beszéltünk, nyáron nem is találkoztunk.

Viszont nyár vége felé felkerestem, találkoztunk, és úgy viselkedtem mint egy " férfi ".

De ez csak egy szimpla beszélőviszonyra lett elég.

De nem adtam fel, visszatért a remény,

Csináltam amit kell, mindent megpróbáltam. Kezdett fellángolni közöttünk valami.

Úgy volt, hogy összejövünk. De neki 2 3 napra lett más.

Akkor kicsit padlót fogtam.

Egy hét múlva ráírtam hogy remélem boldogok és azok is lesznek, én meg akkor véglek továbblépek.

De nem voltak boldogok, a csávó megcsalta 1 hét után. Mivel én voltam neki a vésztartalék, újra beszéltünk, átlagosnál jobban kedvelt, így belémszeretett egy pár hét után. ( 1 év telt el majdnem a sulibuli este után, kicsit komolyodtam. )

Össze is jött minden, végre együtt.

Tudni kell hogy szeret inni( alkohol kegyetlen mennyiségbe) így pár este után stb, 1 hónapra rá csókolózott mással 2-3x is más időpontba. Persze taj részegen.

1 hónapra rá megtudtam, elismerte, nem nagyon bírt a szemembe nézni, de szerettem, és elnéztem.

Heti egyszer vagyunk egymással egy délután, neki ez bőven elég, de nekem egy nap után hiányzik.

Szívesebben van a barátaival, és ezt meg is mondja hogy számára sokkal fontosabbak mint én.

Szar hallani.


Ebből jönnek a viták, de mindig én kérek inkább bocsánatot mert ő keményen tűri ha nem beszélünk.


Pár napja összevesztünk, így bánatomban az alkoholhoz fordultam egyszer, egyedül, először és utoljára.

Mikor meglett a hatása ráírtam és önmagamon kívül leírtam neki hogy ez meg ez fáj.. zokon vette.

Mikor kijózanodtam fogtam a fejem hogy megint vita vita vita.


Mindig a barátnőjeivel van, már egy hete hogy nem találkoztunk..

Volt egy buli kerek egy hete szombat este.

Úgy berúgott hogy járni nem tudott és maga alá okádott. Az anyjáék szeme láttára vittem fel a lépcsőn, közbe káromkodott.

Lefeküdt, az ágyba hányt, persze minden egyes hányáscseppét puszta kézzel takarítottam.

Az egész buli után én takarítottam.

Sírt hogy milyen jó hogy vagyok neki soha többet nem iszik.

Reggel felkelt elfelejtett mindent, és ugyanaz a szaralak maradtam a szemébe mint voltam.

Eléggé sokmindent eltörtek, ezért most vasárnap estig szobafogságot kapott.

Ma hajnali 4 kor már piált.



Ha nem keresem ő nem keres, magátol nem mondja hogy szeret, hogy hiányoznék neki, de nem is érezteti.

Ha hozzábújok ő kicsit arébb csúszik jelezve hogy neki ez nem jó " kényelmetlen. "

Ha simogatom leállít hogy hagyjam már aludni, átcsúszik az ágy végére és alszik.

Nem ad sem puszit sem ölelést magától.


Szeret egyáltalán?

Mit csináljak????

Én mindennél jobban szeretem.



2014. máj. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak a csicskája vagy. Hagyd ott, egy idióta. Nem értem miért nem becsülik meg az ilyen kedves fiúkat. 15/L
2014. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd már ott ... 18/F
2014. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miről beszéltek ?

A lány nem használja ki,ő igaz emberre talált ebben a fiúban akiben megbízhat.

2014. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy bennem jóra talált, csak én nem benne..
2014. máj. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!