Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki azt mondja a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki azt mondja a nők milyen bonyolultak, szerintem meg a pasik kiismerhetetlenek, van itt olyan aki egyetért?

Figyelt kérdés
21 éves nő
2014. aug. 8. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők a kiismerhetetlenek, mi meg lököttek vagyunk.

21/f

2014. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hagyál minket békén
2014. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pasik miért lennének kiismerhetetlenek, szerinted pontosan miben nyilvánul ez meg?
2014. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A két nem máshogy gondolkodik, ennyi az egész.

Furcsállom hogy 21 vagy, ha ez nem triviális számodra.

2014. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én szerelmem teljesen kiismerhetetlen, fogalmam sincs mi jár a fejében.
2014. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A két nemnek egész eltérően jár az agya. Már amelyiknek jár.


Értem én, hogy nehéz elhinni, hogy amikor egy férfi azt mondja: nincs kedvem, az mindössze annyit jelent, hogy nincs kedve, de majd idővel megtanulod. Csak nehogy túl késő legyen.

2014. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. A pasik teljesen logikusan gondolkodnak. Pár kivétel meg mindenhol akad.
2014. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kerida ***** válasza:

Ohhó, hát a pasik nagyon is kiismerhetők! Egyszerűek mint egy faék (a szó nem negatív értelmében).


Egyszerűen mi nők szeretjük túlbonyolítani az életet, szeretjük kitalálni a másik vágyait... a férfi nem ilyen, a férfi az egyenes beszédből ért, és nem is jár azon az agya, ha elmegyünk valahova és megjegyzed milyen jó amit láttál akkor te azt akarod.


Sokszor a nő lihegi túl a dolgokat, mert mi ilyenek vagyunk. Folyton próbáljuk kitalálni mi tenné a másikat boldoggá. A férfinek viszont kerek perec meg kell mondani mi tesz téged boldoggá. Ennyi.

2014. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8, hozzám jössz feleségül? :D
2014. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!