Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Mit értetek azalatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Pasik. Mit értetek azalatt, hogy kiismerhetetlenek a nők?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy a világ legbonyolultabb lénye a nő meg stb stb Miért? Mit nem értetek? Most komolyan... irjatok példákat ha lehet, és kort is:D
2011. aug. 31. 19:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 BlackSword ***** válasza:
51%
Azt a páratlan női logikát, ami felrúgja a józan ész összes szabályát, meg azt, hogy egy nő mindig mellébeszél, ahelyett, h azt mondaná, amit akar...
2011. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

például


[link]

2011. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiányzom neki, nem azt mondja hogy hiányzom, hanem hogy hol voltam ilyen sokáig, vagy hogy már nem érdekel engem valószínűleg.

Ha minden tökéletes, néha kavarni kell a szart -sértődéssel, féltékenykedéssel- hogy történjen valami, nehogy tökéletesen menjenek a dolgok.

Ha este nem megyek fel "faszbukra" beszélni vele, vagy fél napig valahogy nem tudunk kommunikálni, akkor nem foglalkozom vele és megcsalom.


Nem tudtam pontosan megragadni azokat, amiket mondani szerettem volna, de a barátnőmről pontosan tudom mit jelent a női gondolkodás és remélem valaki más nálam is jobban kifejti.

2011. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ezért nincs nekem barátnőm, jobb is így.
2011. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
szerintem amiket az elottem levo irt, az scak anyibol all, hogy a nok szeretik ha foglakoznak veluk...
2011. aug. 31. 19:51
 7/32 anonim ***** válasza:

Ezt egy video tökéletesen megfogalmazza. Egy férfi humorista aki megfejtette a női agyat, íme:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2011. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Barbara/Allan Pease - Miért sír a nő? Miért hazudik a férfi? - Ha elolvastad, garantáltan választ kapsz, de megpróbálom rövideb itt is kifejteni.

1. A nő logika - mert ilyen van, és kész. El kell fogadni...:D

2. Indirekt beszéd - Drágám, nem innál egy kávét? = Főzz már nekem egy kávét, légyszíves!

3. Testbeszéd - A férfiak sokkal rosszabbul olvassák, mint a nők, ezért nem lehet hazudni a feleségnek, és ezért próbálkozik be nálad egy srác, akivel egyszerűen csak barátként viselkedtél.

4. Problémák - Férfi = leül, csendben, egyedül átgondolja, megoldást keres <> Nő = Keres barátot/barátnőt/férjet, jól kibeszéli(nem megoldást keres!), majd boldogan éli világát.

Röviden ezek a főbb pontok, amik miatt marha nehéz megértenünk a nőket, remélem segítettem!:)

17/F

2011. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, mert én kiismerem őket:D Csak gondolat olvasó nem vagyok ahogy a többi ember, de viszont nagyon jól kiismerem a nőket;) Ehez ember ismeret kell nem egy lehetetlen dolog:)
2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%

A nők nem bonyolultak, egyszerűek mint a faék:D

Csak sokan azért hiszik bonyolultnak őket, mert a nők az érzéseik alapján gondolkodnak, amit érez azt teszi, az midnegy, hogy teljesen logikátlan az amit tesz, vagy épp nem elsz haszna belőle, sőt épp kára, de megteszi ha úgy érzi az kell. pl vonzódik egy rosszfiúhoz aki megcsalja, stb.

21f

2011. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!