Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemtol belazasodni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemtol belazasodni? Normalis ez?

Figyelt kérdés

Hosszu honapok varakozasa utan vegre eljott az ido, hogy talalkozzunk. Egyutt os aludtunk. Ahogy ott fekudtem mellette, ereztem magamon a testet, a meleget, a lelegzetvetelet, szorosan hozzam bujt, simogatott es atolelt,belazasodtam. Ereztem, ahogy folyik vegig a hatamon a viz, a ruham is tiszta viz volt, ereztem a testemben a forrosagot, viszont remegtem, mert annyira faztam, kicserepesedett a szam, fajt a fejem. Meg o is mondta, hogy forro vagyok. Ez normalis? Mitol lehetett ez?

21l


2014. aug. 8. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
megfáztál angyalom :D
2014. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igyál sok folyadékot, és pihenj:) jobbulást;)
2014. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen az első szerelmemnél...ritkán találkoztunk, mindig izgultam, és lázas is lettem sokszor :D
2014. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy faztam :D ez egy hete volt, es sem utana sem azota semmi.
2014. aug. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!