Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jöttem rá, hogy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem rá, hogy leszbikus vagyok, hogyan kezeljem, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben akárhány férfivel találkoztam egyik sem fogott meg. Szerelmes belém egy srác, szinte tökéletes, kedves, helyes, de mégsem érzek iránta semmit, és nem tudtam, hogy miért. Nem tudom, hogyan mondjam meg neki. Még most is nagy kérdőjelek vannak bennem, de kezdek rájönni, hogy talán leszbikus vagyok. Régóta megnézem a lányokat is, más szemmel. Inkább a kicsit férfiasabb lányokat szoktam megnézni, én elég csajos vagyok. Tegnap összekerültem egy társasággal,az egyik lány leszbikus, és azon vettem észre magam, hogy vonzódom hozzá, ő is folyton próbált szemezni velem, hozzám ért...stb, most is ő jár a fejemben. És közben itt a srác, és nem tudom mit mondjak neki, órák óta itt sírok, nem tudom hogyan fogadjam el.
2014. aug. 9. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2014. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne bosszankodj csináld mind a kettővel és majd évek során az erösebik érzésed győz vagy marad így leszel bi sokaknak fog tetszeni
2014. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Valóban fontos kérdés, hogy mégis hány éves vagy?

A sráccal meg nem tudsz mit kezdeni. Ha nem érzel iránta semmit akkor tapintatosan közölt ezt vele. Idővel túlteszi magát.

Nem hiszem, hogy leszbikus lennél. Lehet, hogy ez csak egy fellángolás. De,h még is az vagy, akkor nincs mit tenned, nem kell ez ellen küzdened. Ez ellen nem lehet küzdeni. Vagy így születik valaki, vagy nem. Ha tényleg leszbikus vagy és ez nem csak egy fellángolás, akkor csak el kell fogadnod. Hidd el, hogy az ezerszer könnyebb, mint a világgal elfogadtatni, hogy ez vagy Te, és így vagy önmagad.

2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem olyan dolog, ami ellen ne lehetne tenni. Csak sokan a könnyebbik végét fogják meg.
2014. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem dönts úgy ahogy boldog leszel! A homoszexualitást nem lehet elfojtani, mert az nem vezet jóra. Van egy ismerősöm, aki 3 gyermek után jött rá, hogy meleg. Elvalt a feleségétől és most egy férfivel él együtt.
2014. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És az az ismerősöd önző. Egy dolog a hajlam és más dolog, hogy él-e vele. A gyerekekre persze nem gondolt.
2014. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ezért mondom hogy ha nem fojtja el akkor most nem lenne az a 3 gyerek.
2014. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha képes volt három gyereket csinálni egy nőnek, akkor ez a bizonyíték, hogy nem született senki melegnek, csak rájött a dili.
2014. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Csak megprobalt megfelelni az elvarasoknak, mivel egy kis faluban élünk és ez azért elég nagy szomorúság lett volna a szülei részéről is. :/
2014. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Felizgult a nőjére, mert ha nem akkor nem tudta volna felcsinálni. Sőt háromszor is.
2014. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!