Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most leszbikus vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszbikus vagyok vagy biszex?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu az tény.. De be vallom megs zoktam bámulni egy-egy oszt. társam fenekét... 17/L

2014. aug. 1. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én a tiédet bámulnám :D
2014. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kéne eldöntened.
2014. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

ebből még nem tudni

majd amikor szexelsz kiderül

2014. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de volt már olyan hg azt mondtam ' azta k"rva jó csaj '
2014. aug. 1. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi

Majd a gatya amelyikről lekerül, az számít

2014. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy leszbikus, de lehet, hogy még biszexuális sem. A lányok alapból jobban megnézik a többi lányt, hogy milyenek, kíváncsiak. Sőt smárolgatások is mennek bulikban egymással, mégsem fekszenek le, vagy szeretnek egymásba. Fiúkkal járna, szexelnek. Az, hogy kis hajlam van, az nem gond. Sokakban megvan, még fiúkban is. Szereted ami szép, egy dolog, akkor kezdj el gondolkozni ezen, ha felizgatnak lányok, és többször is. De még ez sem feltétlenül jelenti, hogy leszbi/bi vagy. Akkor "aggódj" ha érzéseket táplálsz egy lány iránt.
2014. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!